הג'וקר מתוך "יחידת המתאבדים" (תמונות באדיבות Warner Bros)

הג'וקר מתוך "יחידת המתאבדים" (תמונות באדיבות Warner Bros)

תחילתו של הסוף: "יחידת המתאבדים" צונח במכירות בסוף השבוע השני

לאחר ש"יחידת המתאבדים" (Suicide Squad) שבר מספר שיאים בקטגוריות שונות בסוף השבוע ובמהלך השבוע הראשונים שלו באולמות הקולנוע, נראה שבא תורן של התחזיות השחורות – סרט נבלי-העל של האחים וורנר (Warner Bros) ו-DC רשם ירידה חדה במכירות, מ-133.7 מיליוני דולרים בסוף השבוע הראשון ל-43.8 מיליוני דולרים בסוף השבוע הנוכחי, ירידה של כ-67.2% במכירות הכרטיסים בארה"ב.

הירידה דומה לזו של "באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק", שפתח ב-166 מיליוני דולרים וצנח ל-51.8 מיליוני דולרים כעבור שבוע, ירידה של 69.1%. זה יכול להיות סימן לא טוב לבאות – אולפני האחים וורנר כבר הצהירו על שינויים הן בסרטי גיבורי-העל שהם מתכוונים להפיק, והן בכמות הסרטים שיופקו על ידי האולפנים בכלל, וזאת בעקבות ההכנסות של "שחר הצדק".

עתיד ההפקות של סרטי DC

"באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק" הכניס כ-872 מיליוני דולרים ברחבי העולם. זה נשמע כמו סכום אסטרונומי, אך לסרט בתקציב של 250 מיליוני דולרים שאמור להזניק יקום קולנועי שלם, סכום זה למעשה לא עומד בציפיות, ומקשה על האולפנים להמשיך להפקות הבאות. כעת משמסתמן שגם "יחידת המתאבדים" עלול להכניס סכום נמוך מהדרוש ליקום קולנועי כבר באותה שנה עם "שחר הצדק", יתכן שאולפני האחים וורנר יחליטו לחשב מסלול מחדש פעם נוספת.

"שחר הצדק" ו"יחידת המתאבדים" יכולים להתהדר כעת בכניסה למועדון המפוקפק של סרטי-קומיקס שמכירותיהם צנחו בסוף השבוע השני, לצד סרטים כמו "הענק" (Hulk) מ-2003, "ארבעת המופלאים" (Fantastic Four) מ-2015, "קיקאס 2" (Kick-Ass 2), "אקס-מן 3: המפלט האחרון" (X-Men: The Last Stand) ו"המעניש: אזור מלחמה" (Punisher: War Zone), סרטים שמעטים זוכרים לטובה, מלבד "המעניש", אותו לא זוכרים כלל.

בינתיים מעריצי DC ממשיכים להמתין ל"וונדר וומן" (Wonder Woman) ו"ליגת הצדק, חלק 1" (Justice League, Part 1) הצפויים לצאת במהלך 2017, סרטים שהטריילרים שלהם זכו לאהדה רבה בכנס קומיק-קון בסן-דייגו בסוף יולי האחרון. אם סרטי DC של השנה הבאה יצליחו בקופות היכן שסרטי 2016 נכשלים, יתכן שאולפני וורנר יצליחו להזניק סוף סוף את היקום הקולנועי המתפקד שהם כה רוצים להראות לנו ואנחנו כבר מזמן רוצים לראות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות