בשורה מרה לגיימרים: השקת Final Fantasy XV תדחה בחודשיים

| יום רביעי, 17 באוגוסט 2016, 14:06 | משחקים

Final Fantasy XV (או בקיצות FFXV) המצופה של חברת Square Enix נדחה ל-29 בנובמבר, דחייה של כמעט חודשיים מתאריך השחרור המקורי, שהיה בסוף חודש ספטמבר. כך נמסר בהכרזה של החברה, לאכזבתם של מעריצים רבים.

סדרת משחקי פיינטל פנטזי היא הסדרה המוכרת והמצליחה ביותר של משחקי תפקידים יפנים (JRPG), המשלבים עלילות מורכבות, דמויות ססגוניות, מערכות קרב מתוחכמות ועולמות ענקיים ומרהיבים. FFXV שואף להתעלות על כל המשחקים שקדמו לו, הן במשחקיות והן בעושר של החוויה שהוא מספק.

האג'ימה טבאטה (Hajime Tabata), המפתח הראשי של המשחק, פנה אל קהל השחקנים בסרטון שעלה ל-YouTube, בו הוא מסביר במפורט מדוע הוחלט לדחות את הוצאת המשחק. לדבריו, גרסת ה"מאסטר" של המשחק כבר מוכנה, גרסה שאפשר כבר להפיץ לחנויות ולשחק בה מתחילתה ועד סופה. אך לדבריו, גרסה זו לא עומדת עדיין בקריטריונים שהוצבו על ידי צוות הפיתוח של המשחק.

הסטודיו שקל להוציא טלאי ביום היציאה של המשחק, שיטפל בבעיות אשר עלו, אך טבאטה והצוות שלו החליטו לחסוך את ההורדה מהשחקנים ולכלול תוכן זה כבר ביציאה הרשמית של המשחק. השחקנים יקבלו תוכן נוסף, שכולם יוכלו לשחק בו מיד ביום יציאת המשחק, ללא דרישה של חיבור לאינטרנט וללא הורדה של קבצים כבדים. לשם כך יידרשו חודשיים נוספים של פיתוח.

גרסת המאסטר המוכנה לא תתבזבז – היא תהיה זמינה למשחק בתערוכת Gamescom הקרובה, שתערך בקולון (Cologne) שבגרמניה בתאריכים שבין ה-18 ל-21 לאוגוסט. בימים הקרובים צפוי גם לצאת סרטון משחקיות של כחצי שעה לגרסה האנגלית של המשחק, ובהמשך אותו סרטון יצא בשפות נוספות.

Final Fantasy XV ישוחרר לקונוסולות ה-Xbox One וה-PlayStation 4. כדי להמתיק את ההמתנה, באפשרותכם לצפות בסרט Kingsglaive: Final Fantasy XV, המספר על מלחמת האזרחים שקדמה לעלילת המשחק, ובסדרת האנימה Brotherhood: Final Fantasy XV, העוקבת אחר ארבעת גיבורי המשחק ועוזרת בבניית קשרי החברות ביניהם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות