קונאמי מכריזה על Metal Gear Survive, משחק חדש בסדרה המצליחה

| יום רביעי, 17 באוגוסט 2016, 12:36 | משחקים

Metal Gear Survive הוא המשחק הבא בסדרת Metal Gear המצליחה. כך הוכרז בתערוכת Gamescom 2016 שנערכת בעת זו בגרמניה. Konami, מפתחת המשחק, הציגה טריילר חשיפה במהלך התערוכה, והכריזה כי יש לצפות להגעתו בשנה הבאה.

Metal Gear Survive יהיה משחק Co-op (שיתוף פעולה) לארבעה שחקנים, ויעביר את הפוקוס מריגול איטי ומחושב להישרדות בייקום Metal Gear. לפי המתואר בטריילר החשיפה, על השורדים יהיה לחפש משאבים, לפשוט על מיקומים כמו בסיסם ההרוס מהמשחק הקודם, ולדאוג להגנת המחנה שלהם.

אקשן גם כן לא יהיה חסר במשחק החדש: בטריילר עתיר האדרנלין ניתן לחזות בלחימה בלתי פוסקת במה שנראה כזומבים, או "איומים ביולוגיים". מגוון של כלי נשק כמו חניתות וקשתות משמשים את הלוחמים כדי להגן על עצמם באופן חכם, מבעד לגדר המונעת את התקדמות האויבים. רעידות אדמה וזוויות הצילום מסגירות את קיומם של יריבים חזקים וגדולים יותר, כמו המטאל-גיר עצמו, אולם הם לא נחשפו באופן מלא בטריילר.

נשאבים לייקום מקביל

נשאבים לייקום מקביל

אירועי המשחק מתרחשים כהמשך ישיר ל-Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. חברי המיליציה שלא נהרגו בסוף המשחק הקודם, עוברים לייקום מקביל דרך חור-תולעת, שם ייתקל הצוות במציאות חדשה לחלוטין. "Metal Gear Survive יציע זווית חדשה לסגנון ההתגנבות המפורסם של הסדרה", נמסר על ידי השלוחה האירופאית של Konami. "וזאת בתוך תרחיש שיתוף-פעולה שנועד ליצור חוויה מרובת-משתתפים סוחפת באמת".

המשחק ישתמש באותו המנוע של Metal Gear Solid V, מנוע FOX. זהו המשחק הראשון בסדרת Metal Gear שלא מעורב בו יוצר הסדרה, הידאו קוג'ימה (Hideo Kojima), שעזב את Konami אחרי פרשה מתוקשרת ולא נעימה. לעת עתה, נראה כי מעריצי Metal Gear לא מאשרים את מאמציה של Konami, ומספקים הצבעות שליליות לטריילר ביוטיוב.

Metal Gear Survive צפוי לצאת ב-2017 למחשב האישי, ה-PlayStation 4 וה-Xbox One.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות