צפו ב-50 דקות של משחקיות מתוך Final Fantasy XV החדש

| יום חמישי, 18 באוגוסט 2016, 14:09 | משחקים

Square Enix שחררה סרטון משחקיות ארוך, בן חמישים דקות, המציג את Final Fantasy XV החדש. הסרטון אינו רציף, וקופץ לעתים קרובות כמה רגעים קדימה, או לחלקים אחרים בסיפור, אולם מצליח להדגים מגוון איזורים ומכניקות משחק: החל מנסיעה רגועה בכבישים נידחים במדבר, עבור בחקר מקדשים נטושים, וכלה באקשן ולחימה במפלצות.

סדרת Final Fantasy היא מסדרות משחקי התפקידים (RPG) המוכרות והמוצלחות בהיסטוריה. הסדרה, שהתחילה את דרכה עוד בשנות השמונים, זכתה לפופולאריות עצומה, עשרות משחקים ומשחקי ספין-אוף, עיבודים קולנועיים, סדרות ועוד. משחקי Final Fantasy בדרך כלל מספרים סיפור חדש לחלוטין בכל כותר, ומציגים סיפורים מורכבים וארוכים עם דמויות עמוקות.

יש לציין כי הסרטון החדש חושף חלקים נרחבים מתחילת הסיפור, לכן אם ברצונכם להיות מופתעים עם צאת המשחק, יש לשקול שוב את הצפיה בסרטון הארוך. בין היתר, הסרטון חושף את הפרק הראשון במשחק, כמה דיאלוגים עם דמויות שונות, והתרחשויות חשובות שנותנות לגיבורים מניע ומטרה להמשך הסיפור.

שחרור הסרטון מגיע זמן קצר אחרי ההודעה המאכזבת על דחיית המשחק, כפי שפרסם האג’ימה טבאטה (Hajime Tabata), המפתח הראשי. טבאטה פנה אל קהל השחקנים בסרטון שעלה ל-YouTube, בו הוא מסביר במפורט מדוע הוחלט לדחות את הוצאת המשחק, והודיע על עלייתו של הסרטון וכי המשחק עצמו יהיה זמין בינתיים להתנסות בתערוכת Gamescom, המתקיימת בימים אלה בגרמניה.

Final Fantasy XV ישוחרר לקונוסולות ה-Xbox One וה-PlayStation 4 ב-29 לנובמבר, השנה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות