הגרלה: קבלו את Deus Ex: Mankind Divided במתנה!

Dues Ex Mankind Divided

Deus Ex היא סדרת משחקי תפקידים מתוחכמת, המשלבת בין התגנבות (Stealth), פתרון בעיות ודילמות מוסריות, ואקשן עתיר אדרנלין, לצד נושאים נרטביים רלוונטיים ומרתקים כמו בעיות חברתיות בעתיד הקרוב, מקומם של תאגידים בחברה, והמוסריות שביתרונות פיזיים אותם ניתן לרכוש בכסף. Mankind Divided הוא המשחק החדש בסדרה.

משחקי Deux Ex ידועים בחופש הפעולה אותו הם מאפשרים. השחקנים יכולים לחקור את סביבות המשחק ולהחליט על דרכי הפעולה שלהם, לצד דילמות והחלטות קשות שקשורות לעלילה. לכל בעיה וקונפליקט יש מגוון פתרונות אפשריים, כמו דיפלומטיה, רקיחת מזימות, התגנבות או, במקרה וסבלנותכם פקעה – הסתערות מזוינת. המשחקים הקודמים בסדרה לקחו אותנו למיקומים מסקרנים רבים, ביניהם ניו-יורק, סין, דטרויד, מונטראול, סינגפור ומקומות נוספים המיוצגים כפי שיוצרי המשחק מדמיינים אותם בעתיד.

הנושא העיקרי בו עוסקת הסדרה הינו השתלות מעשירות-יכולת בבני אדם (Augmentations). בעוד שהשתלות אלו מאפשרות למתוח את גבולות היכולת האנושית, החברה העתידנית מתקשה להתמודד עם הנושא. בתוך המציאות המורכבת הזאת, אנו משחקים את אדם ג’נסן (Adam Jensen), שעבר מגוון השתלות שהצילו את חייו, בעקבות חבלה רצינית שספג גופו. עם זאת, השתלים שבגופו הכניסו אותו גם למרכז הקלחת של הנושא השנוי במחלוקת.

המשחק החדש בסדרה, Mankind Divided, מתרחש כשנתיים לאחר תום המשחק הקודם, בו נחשפנו למזימה מרושעת (שאת פרטיה לא נגלה, לטובת מי שלא שיחק עדיין). בעקבות התקרית, העולם מפולג יותר מאי פעם סביב נושא ההשתלות, ואנשים בעלי שתלים מיוחדים מופרדים בכוח מאלו שאין שתלים בגופם. הסלמה זו מביאה ליצירת תא טרור של אנשים בעלי שתלים, אשר רוצים להשיב אש כנגד הסנקציות שהוטלו עליהם. אנו נשוב לשחק את אדם ג’נסן, שגוייס על ידי האינטרפול כדי לעצור את הטרוריסטים הללו.


בואו לקבל את המשחק במתנה ל-Xbox One ול-PlayStation 4

גאדג’טי שמחים לחלק לכם ארבעה עותקים למשחק מתנת הד-ארצי! כל שעליכם לעשות הוא לספר לנו איזה שתל הייתם רוצים להמציא ל-Deus Ex. למשל, במשחק יש שתל שמגביר את כוחו של המשתמש עד כדי כך שניתן לשבור קירות עם אגרוף. שתל אחר מאפשר לקפוץ מגובה רב מאוד ללא נזק בנפילה. מה אתם הייתם ממציאים?

ספרו לנו איזה שתל הייתם ממציאים, ולאיזה מערכת ברצונכם לקבל את המשחק (Xbox One או PlayStation 4).

התחרות תתקיים דרך פוסט ייעודי בעמוד הפייסבוק גיקדום, בו נציע תכנים בתחומי המשחקים, הקולנוע והטלוויזיה. שתפו את הפוסט בפייסבוק, ומבין אלה שהשתתפו אנו נבחר את ארבעת ההמצאות שאהבנו ביותר, והם יקבלו את המשחק במתנה!

לחצו כאן למעבר לעמוד התחרות בפייסבוק.

השתתפות בתחרות כפופה לתקנון.

התחרות הסתיימה – שמות הזוכים:

  • שקד אלוש
  • ורוניקה וירביץ
  • אורי לוי
  • יקיר גרין

הודעות נשלחו לזוכים.

השוואת מפרטים