-פרסומת-

הילדה הקטנה שהפכה למתנקשת: מפגן של מהלכים חדשים מ-Dishonored 2

| יום שלישי, 23 באוגוסט 2016, 15:03 | משחקים

אחד הסרטונים המעניינים של Dishonored 2 שראינו לאחרונה מציג את יכולותיה של אמילי קלדווין (Emily Kaldwin) לאחר שבילתה תקופה ארוכה תחת כנפו של קורבו (Corvo Attano), המתנקש המפורסם מהמשחק הראשון.

אמילי היא יורשת העצר של אימפריית האיים, מונרכיה חוקתית שבירתה בעיר דנוול (Dunwall). בתחילת המשחק הראשון מתנקש זר נוטל את חיי הקיסרית, אמה של אמילי, ומותיר אותה יתומה. המתנקש המסתורי נעלם ומפליל את קורבו, המאבטח האישי של הקיסרית, שכעת צריך למצוא את האחראי לרצח, ולטהר את שמו שלו (ומכאן שם המשחק – Dishonored).

לאחר אירועי המשחק הראשון, קורבו ואמילי מגיעים לעיר חדשה בשם קרנקה (Karnaca). במקום זה, לפי הסיפור, נמצא המפתח להשבתה של אמילי לשלטון באמפריית האיים. אולם החיפוש מתארך, ובמשך השנים בהן אמילי וקורבו נמצאים יחד, היא מתאמנת תחת מרותו, והופכת למתנקשת מוכשרת בזכות עצמה.

כעת, בסרטון חדש שהפיצה בת’סדה, אנו רואים בדיוק עד כמה מוכשרת אמילי יכולה להיות. יכולותיה של אמילי, שכמו קורבו מקבלת עזרה מיישות על-טבעית, יכולות להיות מבעיתות למדי. במקרה אחד אנו רואים את אמילי הופכת למעין צל מפלצתי, וקורעת לגזרים את איבריהם של שומרים חסרי אונים. בדוגמה אחרת, אמילי מחסלת שלושה שומרים במכה אחת שמדלגת מאחד למשנהו, ופוגעת בראשם. במשחק החדש נוכל לשחק בתור אמילי, וגם לשוב לנעליו של קורבו.

מהלכי ההתגנבות אליהם התרגלנו מהמשחק הקודם עדיין כאן: דילוג למקומות מסתור בין הצללים, מתקפה מדויקת על היריב, והמנעות מגילוי. אולם למעשה, מדובר בבחירה של השחקן, שיכול לשחק באופן נסתר ומחושב, או תוך כדי קרבות עתירי אקשן ואדרנלין. כמו במשחק הקודם, התנהגות השחקנים תקבל ציון בנוסח “כאוס”, כאשר “כאוס נמוך” ייתן לאלו שנוקטים בהתגנבות שקטה, ו”כאוס גבוה” לאלו שהורגים יותר אנשים וגורמים להפרעות בעיר.

Dishonored 2 צפוי להגיע ב-11 לנובמבר ל-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי.

חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
רפאל בן-ארי
כתב ומפיק תכני גיימינג יותר מעשור, בעל היכרות עמוקה עם ההיסטוריה של תעשיית המשחקים. בזמנו הפנוי (הנדיר) יוצר מודים ומקדם יוזמות נוספות בתחום הגיימינג בישראל. מעדיף לשחק עם עכבר ומקלדת ויש לו את דיוק ניוקם בחיוג מהיר בנייד.
תגובות לכתבה
  • ori avraham

    העלילה מזכירה לי קצת את אריה סטארק

    • Daniel

      והצל כמו הצל של סטאניס

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות