אנדרואיד נוגט

אלו המכשירים של סוני שיקבלו את העדכון לאנדרואיד 7.0 נוגט

זמן קצר לאחר שהחלה גוגל להפיץ את עדכון מערכת ההפעלה אנדרואיד 7.0 נוגט (Android 7.0 Nougat) עבור בעלי מכשירי סדרת הנקסוס, חושפת ענקית הטכנולוגיה היפנית, סוני, כי חלק נבחר ממכשיריה יזכו לקבל את העדכון המיוחל לגרסה החדשה ביותר של מערכת ההפעלה. החברה פרסמה את רשימת המכשירים בבלוג הרשמי שלה, אולם לא חשפה מתי יעודכנו או אילו תכונות ייחודיות יוסיף עדכון זה למכשירים המדוברים.

המכשירים שיזכו לקבל את העדכון הם אלו שהציגה סוני בשנה האחרונה, הותיק ביניהם הינו טאבלט ה-Xperia Z4 Tablet שנחשף בתערוכת המובייל MWC במרץ 2015. פרט לטאבלט, תספק סוני את עדכון אנדרואיד 7.0 למכשירים הבאים:

בסוני לא מציינים כי מדובר בגל הראשון של המכשירים שיקבלו את עדכון מערכת ההפעלה, כך שייתכן שזה יגיע אך ורק למכשירים אלו, בעוד דגמים ותיקים יותר יאלצו להסתפק בגרסה הקיימת עבור מכשיריהם, לפחות עד שנשמע דברים חדשים בנושא מטעם החברה.

תאריך היעד לעדכון גם הוא לא ברור, כאשר בסוני מציינים כי יגיע בהדרגה למשתמשי המכשירים התומכים עם תלות במפיצים השונים בכל שוק ובמפעילים. עדכון גרסת מרשמלו החל לעשות דרכו למכשיריה הראשונים של סוני כ-5 חודשים לאחר שחרור הגרסה הראשונה למכשירי סדרת הנקסוס, כך שיש להניח כי לבעלי המכשירים המצויינים מעלה יש מספר חודשים להמתין עד שחרור העדכון לגרסת הנוגט, גם אם סוני תקצר השנה את זמן ההמתנה.

מקורות
Sony
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות