מיקרוסופט הורגת סופית את Halo Online החינמי למחשב

| יום שני, 29 באוגוסט 2016, 17:33 | משחקים

Halo Online הוא משחק חינמי מרובה משתתפים, שפותח על ידי 343 Industries בשיתוף עם Saber Interactive והמפיצה הרוסית Innova Systems. במשחק זה, מיקרוסופט ניסתה להביא את המותג הפופולארי שלה, Halo, למחשבים האישיים במודל Free-to-Play, הנתמך על ידי קניות בתוך המשחק (Microtransactions). כעת נמסר כי משלא הצליח להמריא, מיקרוסופט החליטה לסגור סופית את שרתי המשחק ולבטל את הפרוייקט.

Halo היא סדרת משחקי מדע-בדיוני בהפצה בלעדית של מיקרוסופט, ובה השחקנים נלחמים זה בזה בסביבה עתידנית ורוויית טכנולוגיה. סדרת המשחקים הפכה כה פופולארית, עד שעזרה לדחוף את ה-Xbox עצמה למעמד של קונסולה מובילה, בעת ההשקה בשנת 2001. במרוצה השנים מיקרוסופט התנסתה בהמרת משחקי הסדרה למחשב האישי, אולם קהל הסדרה נותר ברובו על ה-Xbox.

למעשה, Halo Online לא הגיע אפילו לשלב הבטא לפני שנסגר. הרצת אלפא של המשחק, שהתרחשה ברוסיה, לא סיפקה את מיקרוסופט ובזאת תם העניין. עם זאת, חברי קהילת המשחק העקשנים יותר החלו בחודשים האחרונים לחפש דרכים לעקוף את הגנות המשחק ולהריץ שרתי משחק משלהם, כך שיוכלו להמשיך לשחק. נראה כי הם אף הצליחו ביצירת כלי המפעיל גרסה לא רשמית של המשחק, למורת רוחה של מיקרוסופט, שניסתה להפסיק את פעילותם.

ניתן עדיין להתרשם מהטריילר של המשחק, ונראה כי אתר המשחק הרוסי עדיין פעיל במתכונת רגילה לעת עתה. האתר עצמו מרשים, אך סביר להניח שעתידו להסגר, כמו יתר הפרוייקט. מעריצי Halo יכולים להמתין בינתיים ל-Halo Wars 2, משחק האסטרטגיה תחת דגל Halo שיגיע למחשבים האישיים ולקונסולת ה-Xbox One בפברואר.

מקורות
EuroGamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות