קורנינג מכריזה על +Gorilla Glass SR – זכוכית מחוסמת לשעונים חכמים

| יום רביעי, 31 באוגוסט 2016, 13:48 | מחשוב לביש

גורילה על היד: יצרנית הזכוכית הותיקה קורנינג (Corning) הכריזה על ה-Gorilla Glass SR Plus, זכוכית מחוסמת חדשה המותאמת במיוחד עבור שעונים חכמים. הזכוכית החדשה שואפת לשלב עמידות בפני נפילות יחד עם עמידות גבוהה לשריטות אותה דורשים שעונים.

בתחילת 2015, הכריזה Corning על פרוייקט Phire, אשר מטרתו הייתה לספק מענה לבאזז התקשורתי הגדול שנוצר סביב ספיר -החומר היוקרתי והעמיד לשריטות בו תכננה להשתמש אפל עבור מכשירי האייפון, עד שנחלה כישלון חרוץ. ה-Gorilla Glass SR Plus היא התוצר של הפרוייקט הזה, אשר בהחלט הניב תוצאות מרשימות.

הזכוכית החדשה מיוצרת בעזרת תרכובת שונה לגמרי מזו של Gorilla Glass עבור סמארטפונים, ולפיכך מציעה יכולות שונות בתכלית. בהשוואה ל-"חומרי חיפוי יוקרתיים אלטרנטיביים" (ספיר), הזכוכית החדשה מציעה עמידות טובה ב-70 אחוז לנפילות והחזרה אופטית טובה ב-25 אחוז, אשר תורמת להפחתה בצריכת החשמל של השעון.

Gorilla Glass 5

גורילה אחרת מהמשפחה

הזכוכית החדשה מציעה עמידות גבוהה במיוחד בפני שריטות, אליהן חשופים שעונים חכמים באופן מתמיד בשעת חיכוך עם חומרים שונים. אף על פי שלא צויין במפורש, ניתן לשער כי העמידות בפני נפילות קטנה משמעותית מזו של Gorilla Glass עבור סמארטפונים, אך בהתחשב בעובדה שמרבית המכות אותן מקבלים שעונים נובעות מתנועות ארעיות ולא מנפילות היא אמורה להספיק.

הזכוכית החדשה זמינה כבר עכשיו עבור יצרני המכשירים השונים, וצפוייה להגיע אל השוק בשלל שעונים עד סוף השנה.

מקורות
Corning
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות