תמונה: Moovit

אפליקציית Moovit פותחת את אפשרות הנסיעה השיתופית לכלל הנהגים

אפליקציית Moovit הישראלית מודיעה כי החל מהיום (ב’, 5.9) תאפשר לכל נהג לחלוק את הנסיעה שלו עם משתמשי החברה. בחודשים האחרונים הריצה החברה פיילוט מצומצם דרכו הציעה לנהגים שנבחרו מבעוד מועד לאסוף נוסעים מזדמנים ובכך לחלוק את הוצאות הנסיעה הספציפית – כעת אפשרות זו פתוחה לכולם. לצד ההכרזה על פתיחת ההרשמה לכל, Moovit אף מודיעה על השקת אפליקציה ייעודית ונפרדת שתשרת את הנהגים.

עד כה Moovit אפשרה למאות נהגים בלבד להצטרף ולהסיע נוסעים וזאת לאחר בדיקה קפדנית של גורמים בחברה. מעתה כל נהג שיהיה מעוניין להצטרף יצטרך להוריד את אפליקציית Moovit Carpool ולאחר ביצוע הרשמה יוכל להסיע נוסעים ולקבל החזר על כך. כחלק מהתהליך ההרשמה יתבקש הנהג לקשר את פרופיל הפייסבוק שלו, להציג את שמו האמיתי ולקינוח לאמת את מספר הטלפון שלו.

כדי לאפשר לנסיעה להתקיים, שני הצדדים מגדירים תחילה, באופן נפרד ובלתי תלוי, את מועד הנסיעה, נקודת היציאה ונקודת הסיום של המסלול אותם הם רוצים לבצע. במידה וישנה התאמה בין שני הצדדים תוצג למשתמש Moovit אפשרות לבחור את הנהג הספציפי שהוצע לו. ברגע זה צריכים שני המשתמשים לאשר את ביצוע האיסוף ורק לאחר קבלת אישור משני הצדדים, הם יוכלו לבצע את הנסיעה המשותפות. המערכת כוללת גם מערכת דירוג הן לנהגים והן לנוסעים כך שאפשר להחליט על סמך הדירוג האם אתם מעוניינים לקחת חלק באותה הנסיעה.

Moovit מדגישה לא פעם כי מחיר הנסיעה יהיה במרבית המקרים “דומה” למחיר התחבורה הציבורית באותו המסלול. בחברה מסבירים כי “מחיר הנסיעה נקבע לפי תחשיב קבוע כתלות במרחק הנסיעה בק”מ“, מה שאומר שהוא אמור להיטיב עם שני הצדדים. יתרה מכך, החברה מאפשרת לכל נהג לאסוף עד שלושה נוסעים בנסיעה אחת, דבר שיכול לחסוך לו לא מעט כסף במהלך השנה.

ניר ארז, מנכ”ל Moovit:

Moovit עושה היום צעד גדול ואנו מקווים שיהיה זה גם צעד גדול עבור המשתמשים שלנו ועבור התחבורה בישראל בכלל. אחרי פיילוט מוצלח מאוד בו הישראלים הוכיחו שוב עד כמה הם פתוחים לפתרונות טכנולוגיים חדשניים, החלטנו לפתוח את השירות לכולם. הצלחה שלו תהיה הצלחה לכלל משתמשי הדרך, נהגים ונוסעי תחבורה ציבורית כאחד.

להורדת אפליקציית Moovit Carpool לאנדרואיד – לחצו כאן.

להורדת אפליקציית Moovit Carpool ל-iOS – לחצו כאן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות