Meizu Pro 7 / Meizu Pro 6 Plus

Meizu Pro 7 / Meizu Pro 6 Plus

דיווח נוסף מעיד: מכשיר הדגל Meizu Pro 7 ייחשף ב-13 בספטמבר

מאז התחילה 2016 חשפה יצרנית הסמארטפונים הסינית, מייזו, מגוון רחב של מכשירי סמארטפון לשוק הנמוך וכן לשוק הביניים, כאשר האחרון שבהם הוא ה-Meizu M3 Max, שנחשף לפני ימים ספורים. עם זאת, במהלך החודשים האחרונים חוגגים אינספור דיווחים ברחבי הרשת המעידים כי מייזו לא זנחה את שוק הסמארטפונים הגבוה, ומתכננת לחשוף ספינת דגל אמיתית שתקבל את השם המסחרי Meizu Pro 6 Plus או Meizu Pro 7.

הצצה לאחור
דיווחים אלו העידו כי היצרנית מתכננת לחשוף את המכשיר המדובר כבר במהלך חודש ספטמבר, וכעת מגיע דיווח חדש המציג תמונה זהה ומוסר: מייזו תקיים אירוע הכרזה ב-13 בספטמבר, בו תחשוף את ה-Meizu Pro 7 ואת ממשק המשתמש החדש Flyme 6.0. זאת, אגב, בדיוק כפי שחשף טיזר מודלף אשר דלף לרשת בחודש אוגוסט האחרון.

ה-Meizu Pro 7, אם כך אכן ייקרא, צפוי להביא עימו שלל שידרוגים ושיפורים בהשוואה לשאר מכשירי היצרנית: בניגוד למבנה המתכת המלא שעוטה את מרבית מכשיריה מהשנה הנוכחית, יגיע זה עם מסגרת מתכתית וגב זכוכית קמור המתעגל ישירות אל המסגרת. בחלקו הקדמי של המכשיר נראה, כך על פי כל הדיווחים, ההדלפות והשמועות, מסך 5.7 אינץ' קמור בתצורת Edge, המתעגל גם הוא ישירות אל המסגרת.

בכל הנוגע למפרטו הטכני, צפוי זה לשלב מערכת על שבב מסוג Exynos Octa 8890 המגיעה בסדרת מכשירי הדגל Galaxy S7 ו-Galaxy Note 7, זיכרון RAM שינוע בין 4 ל-6 גיגה-בייט, רכיב אחסון פנימי בסך 64/32 גיגה-בייט, סוללת 3,500mAh, מצלמה יחידה או כפולה ברזולוציית 12 מגה פיקסל עבור מערך הצילום הראשי וכן חיישן צילום משני ברזולוציה צנועה יותר של 5 מגה פיקסל.

מקורות
Giz China
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות