אפל מודיעה: כל דגמי ה-iPhone 7 Plus ו-iPhone 7 בצבע Jet Black אזלו מהמלאי

אייפון 7 בצבע שחור ג'ט (תמונה: Apple) אייפון 7 בצבע שחור ג’ט (תמונה: Apple)

נחטפים כמו לחמניות חמות: היום נפתחה מכירתם הרשמית של צמד מכשירי האייפון החדשים, המתקדמים והחזקים ביותר מבית ייצורה של אפל, iPhone 7 ו-iPhone 7 Plus, וכבר כעת חושפת זו בהודעה רשמית כי מרבית מדגמי המכשירים אזלו מהמלאי ולא יהיו זמינים לרכישה דרך מגוון חנויות Apple Store.

על פי הודעת היצרנית, מכשיר ה-iPhone 7 Plus בכל הדגמים והצבעים אזל מהמלאי באופן מוחלט, כמו גם דגם ה-iPhone 7 הסטנדרטי בצבע שחור ג’ט (Jet Black) שאזל גם הוא מהמלאי. בעקבות מה שנראה כביקוש אדיר לצמד המכשירים החדשים, מציינת אפל בהודעתה כי עם תחילת מכירת המכשירים דרך החנויות הרשמיות שלה יוכלו הרוכשים לגשת ולקחת במקום אך ורק את אחד מדגמי ה-iPhone 7 בצבעים כסוף, זהב, זהב ורוד ושחור סטנדרטי. גם אלו, מדגישה אפל, יהיו זמינים “בכמות מוגבלת“. שאר הדגמים, עם זאת, לא ניתנים לרכישה במקום.

מתוך הודעתה הרשמית של אפל לעיתונות:

אנו לא יכולים להיות יותר שמחים על ההיענות הראשונית לרכישה המוקדמת ה-iPhone 7 ו-iPhone 7 Plus ואנו מצפים בקוצר רוח לתחילתן של המכירות דרך חנויות ה-Retail שלנו וכן דרך שותפינו ברחבי העולם […] החל מה-16.9 כמויות מוגבלות של ה-iPhone 7 בכסוף, זהב, זהב ורוד ושחור יהיו זמינים לבאי חנויות ה-Apple Store.

ובינתיים, כשברקע עוד מהדהדים דברי היצרנית, דיווח המגיע ישירות מאחת מחנויות אפל באוסטרליה, שם המתינו מעריצים מושבעים של אפל שציפו לתחילת המכירה של צמד האייפונים החדשים, מעיד כי גם אליהם הגיעה הבשורה המרה אודות המחסור הניכר במלאי מכשירי החברה. בתגובה למחסור זה ובתקווה לעודד את אותם משתמשים, חילקה להם אפל כרטיסי Gift Card על סך 100 דולר אוסטרלי לרכישה בחנויותיה.

השוואת מפרטים