הכירו את הכיסוי שיחזיר לסדרת iPhone 7 את שקע ה-3.5 מ”מ עבור אוזניות

Daptr - הכיסוי ל-iPhone 7 ו-iPhone 7 Plus שיחזיר אליכם את שקע ה-3.5 מ"מ Daptr – הכיסוי ל-iPhone 7 ו-iPhone 7 Plus שיחזיר אליכם את שקע ה-3.5 מ”מ

אף שסדרת מכשירי הדגל הצעירה iPhone 7 לא כללה שיפורים או שינויים משמעותיים בעיצוב, בין השינויים הקטנטנים שהציגה הסדרה, הביאה עמה זו שינוי אחד ובולט במיוחד: הסרתו של שקע 3.5 מ”מ המיועד לחיבור אזניות ואביזרי שמע שונים. יהיו שיגידו כי חסרונותיו של היעדר השקע גוברים על היתרונות אותם לכאורה מספק המעבר למחבר דיגיטלי, ויש שיגידו כי ההפך הוא הנכון. כך או כך, אין ספק כי מדובר בשינוי משמעותי שיקשה על אלו שיבחרו לשדרג לצמד המכשירים ויגרור איתו תקופת הסתגלות לא קצרה.

לעזרתם של כל אותם משתמשים שמעוניינים לשדרג לאחד משני המכשירים הצעירים, אייפון 7 או אייפון 7 פלוס וחפצים לשמור על שקע האוזניות, מגיע כיסוי חדש בשם Daptr. זה, שפיתוחו עוד נמצא בשלבי אב-טיפוס וצפוי להגיע לרוכשים הראשונים רק בחודש דצמבר הקרוב, יולבש על גבי מכשירי סדרת iPhone 7 ויאפשר לפצל את יציאת ה-Lightning היחידה של המכשיר ליציאת 3.5 מ”מ שתוכל לשמש עבור חיבור אמצעי אודיו שונים.

כיסוי Daptr עבור iPhone 7 ו-iPhone 7 Plus
כיסוי Daptr עבור iPhone 7 ו-iPhone 7 Plus

נוסף על שקע ה-3.5 מ”מ שמוסיף הכיסוי החדש, מציע זה לא פחות מ-2 חיבורי Lighting, אם כי לא בדיוק ברור מה יתאפשר לבצע בעת חיבורם דרך שני כבלים נפרדים. באתר האינטרנט המיועד לכיסוי החדש נכתב כי זה יהפוך את המכשיר לעבה ב-3 מ”מ נוספים בלבד, אם כי אורכו ישתנה ואליו יתווספו 20 מ”מ. כיסוי ה-Daptr מורכב מבאמפר בעל מראה מתכתי ומסגרת גומי שבולטת מתחת למסך המכשיר על מנת להגן עליו. מחירו אינו נמוך במיוחד ויעמוד על 49 דולר (כ-190 שקלים לפני מיסים).

השוואת מפרטים