אפליקציית וואטסאפ באייפון (צילום: גאדג'טי)

צילום: גאדג'טי

אפליקציית Whatsapp מאפשרת כעת לתייג משתמשים בתוך קבוצות

אפליקציית המסרים וואטסאפ (Whatsapp) מוסיפה פיצ'ר חדש המאפשר לתייג משתמשים ספציפיים בקבוצות וכך להפנות את תשומת ליבם להודעה שנכתבה עבורם. העדכון חדש זמין זה עתה הן למשתמשי אנדרואיד והן למשתמש iOS. התיוגים עובדים באותו הדרך בה אנחנו רגילים משירותים כדוגמת פייסבוק, טוויטר, אינטסגרם וכו': כל שיש לעשות הוא להוסיף את התו "@" לפני איש הקשר הרצוי ואז להקליד את שמו כפי שהוא שמור לכם ברשימת אנשי הקשר.

יתרה מכך, ברגע שרק תקלידו את התו "@" תיפתח בפניכם רשימה של אנשי הקשר בקבוצה אותם תוכלו לבחור בצורה מהירה וקלילה ישירות מתוך חלון הצ'אט. במידה שאיש הקשר אינו שמור לכם במכשיר הוא יופיע ברשימה בתוספת הכינוי, התמונה ומספר הטלפון שלו.

ברגע שתתייגו את איש הקשר הרצוי, השם שלו יהפוך למעיין קישור כחול שלחיצה עליו תעביר אתכם לעמוד המשתמש שלו בוואטסאפ. עוד נקודה חשובה שיש להדגיש היא שהמשתמש המתויג יקבל התראה גם אם הוא השתיק את הקבוצה לחלוטין. נתקלנו בשיטת פעולה דומה כאשר וואטסאפ חשפה לפני זמן לא רב את האפשרות להגיב למשתמש ישירות להודעה ספציפית שכתב ובכך להבטיח שיראה את ההודעה. כעת, גם אם המשתמש לא כתב אפילו הודעה אחת ניתן יהיה לתייג אותו בשיחה ובכך להקפיץ בפניו התראה במכשיר הנייד או בגרסת הווב. אם בגרסת הווב כבר עסקינן, נציין כי נכון לכתיבת שורות אלה, הפיצ'ר נתמך באפליקציה למכשירים ניידים וטרם ידוע מתי יגיע גם לגרסת הדפדפן.

תיוג באפליקציית Whatsapp (צילום: גאדג'טי)

תיוג באפליקציית Whatsapp (צילום: גאדג'טי)

הפיצ'ר החדש הוא המשך ישיר לניסיונות של וואטסאפ להפוך את השירות שלה לכלי יעיל ופרודקטיבי לניהול קבוצות מורכבות ואפילו צוותים קטנים. היכולת לתייג איש קשר בקבוצה יכול להקל על ההתכתבות ולשים סוף להסברים החוזרים ונשנים לאיזו הודעה או איש קשר מתייחסת ההודעה המדוברת. מעניין יהיה לראות אילו פיצ'רים נוספים תכניס וואטסאפ בקרוב והאם הם ימשיכו בכיוון האישי-קבוצתי או דווקא יתרכזו בפן העסקי-מסחרי.

*תודה לעינת מירון על הטיפ.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות