מצלמת ה-GH4, המלכה היוצאת (תמונה: Panasonic)

מצלמת ה-GH4, המלכה היוצאת (תמונה: Panasonic)

יש למה לצפות: Panasonic חושפת את המצלמה נטולת המראה GH5

ענקית הטכנולוגיה היפנית פנסוניק (Panasonic) חשפה את ה-GH5, מצלמה נטולת מראה בעלת יכולות צילום וידאו מן המעלה הראשונה. לפני שנצלול לפרטים, חשוב לציין כי המצלמה החדשה טרם הוכרזה באופן מלא – מפרטה נחשפה באופן חלקי ואב-טיפוס שלה הוצג לראווה בתערוכת Photokina. בדומה לדגם הקודם, ה-GH5 מאפשרת לצלמים ללכוד וידאו באיכות מרהיבה, זאת מבלי להשקיע עשרות אלפי שקלים במצלמת וידאו ייעודית.

מצלמת ה-GH5, בדומה למצלמת ה-GH4 שקדמה לה, מציעה עיבוד וניתוח מתקדם של המידע המתקבל מהחיישן. עיבוד זה מאפשר לה להפיק סרטון בעל רמת חדות ופירוט מירבית, העולה במספר רמות על זו של מתחריה. בדומה ל-GH4, ה-GH5 מסוגלת לצלם סרטונים ברזולוציית ה-4K המרהיבה, אך הפעם היא עושה זאת בקצב מרשים של 60 פריימים בשנייה. המצלמה מציעה תמיכה גם בעומק צבע של 10 ביט, המספק מגוון צבעים רחב ומציאותי יותר.

המצלמה החדשה מסוגלת לצלם גם פרץ תמונות מהיר של 30 תמונות בשנייה ברזולוצייה המירבית שלה, העומדת על 18 מגה-פיקסל (6K). אף על פי שמדובר במשך צילום קצר בלבד, מדובר בכמות מידע מרהיבה הנקלטת ומעובדת בידי המצלמה המאפשרת לצלם לבחור את הרגע הטוב ביותר מבלי להתפשר על הרזולוציה. המצלמה מסוגלת לצלם גם פרץ קצר של 60 תמונות בשנייה ברזולוציית 4K, ולשמר את המידע המקורי שהתקבל בכל תמונה ותמונה בנפרד.

מצלמת ה-GH4, המלכה היוצאת (תמונה: Panasonic)

מצלמת ה-GH4, המלכה היוצאת (תמונה: Panasonic)

המצלמה החדשה תוצג בתחילת השנה הבאה ותושק לקראת הרבעון השלישי. Panasonic חשפה כי בשלב מאוחר יותר תשיק גם גרסה בעלת 32 מגה-פיקסלים ויכולות צילום ב-8K, אך זה יקרה לקראת האולימפיאדה בטוקיו אשר תערך ב-2020. כל מה שנותר לנו לעשות כעת הוא להמתין בציפייה לבואה של מלכת הוידאו החדשה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות