מצלמת Lumix DMC-LX10 (תמונה: Panasonic)

מצלמת Lumix DMC-LX10 (תמונה: Panasonic)

פנסוניק מכריזה על מצלמת ה-Lumix DMC-FZ2500: סופר זום עם איכות

| יום ראשון, 25 בספטמבר 2016, 13:05 | צילום

פנסוניק הכריזה על ה-Lumix DMC-FZ2500, מצלמה דיגיטלית בעלת טווח זום רחב במיוחד שנועדה לספק מגוון רחב של צרכי צילום ללא פשרה על האיכות. בדומה ל-DMC-LX10, המצלמה החדשה מציעה חיישן איכותי בגודל 1 אינץ’ וברזולוציית 20 מגה-פיקסל. מדובר בחיישן גדול משמעותית מזה של מצלמות סופר-זום אחרות, והוא מאפשר למצלמה להפיק תמונות איכותיות גם בתנאי תאורה ירודים.

אל החיישן מצוותת עדשה בעלת אורך מוקד של 24-480 מ”מ (בהמרה למצלמת Full Frame), המסוגלת לספק מגוון רחב של שימושים – מתמונות נוף רחבות במיוחד ועד לתמונות של ציפורים ועצמים רחוקים אחרים. מפתח הצמצם של העדשה נע בין f/2.8 בטווח הקרוב ל-f/4.5 בטווח הרחוק.

מצלמת Lumix DMC-LX10 (תמונה: Panasonic)

מצלמת Lumix DMC-LX10 (תמונה: Panasonic)

רזולוציית עינית ה-OLED האלקטרונית מרשימה למדי ועומדת על 2.36 מגה-פיקסלים. מעט יותר מ-Full HD. לעומתה, מסך המצלמה המסתובב מציע רזולוציה של 1.04 מגה-פיקסלים בלבד. כיוון שמדובר במצלמה מבית Panasonic אלופת הוידאו, היא מסוגלת ללכוד סרטונים ברזולוציית Ultra HD בקצב של 30 פריימים בשנייה ואפילו ברזולוציית 4K DCI הרחבה המשמשת תקן לתעשיית הסרטים (אם כי בקצב של 24 פריימים בשנייה בלבד). במצלמה תמצאו גם Wi-Fi לשיתוף מהיר של התכנים, קצב צילום מירבי של 12 תמונות לשנייה וזמן מיקוד מינימלי של 0.09 שניות בלבד.

המצלמה החדשה תושק בחודש נובמבר ברחבי ארצות הברית במחיר של 1199 דולרים (כ-4,500 שקלים חדשים). בשלב זה לא ברור האם תגיע אל ישראל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות