אפליקציית גאדג'טי החדשה לאנדרואיד זמינה עכשיו להורדה
| יום שני, 26 בספטמבר 2016, 17:57 | אפליקציות, גאדג'טי

צוות אתר גאדג'טי גאה להציג בפניכם את גרסה 2.0 של אפליקציית גאדג'טי לאנדרואיד. האפליקציה החדשה מיישרת קו עם המיתוג המחודש של האתר, כוללת ממשק נוח לקריאה ואפשרות לשמירה של כתבות ומשלימה את מערך ההתראות המתקדם ביותר שהוצג עד כה באתרי התוכן בישראל, דרכו תוכלו לקבל את העדכונים האחרונים מעולם הטכנולוגיה והבידור שלנו בכל פלטפורמה שתרצו.

אפליקציית גאדג'טי 2.0 תואמת את ערכי שפת העיצוב Material Design של גוגל עבור מערכת ההפעלה אנדרואיד, תוך דגש על הצגת הכתבות והסקירות החדשות ביותר בצורה ברורה וקלה לקריאה. העמוד הראשי של האפליקציה מציג בראשו גלריה עם האייטמים המעניינים ביותר שאנו ממליצים לכם לקרוא, ולאחר מכן רצף כרונולוגי של כתבות. בין הכתבות תמצאו מיני גלריות עם המצלצת תכנים: "הכי מדוברים", "סקירות אחרונות" ו"ביקורות סרטים".

אפליקציית גאדג'טי לאנדרואיד

האפליקציה מציגה גם פיצ'ר חדש. לראשונה באתר גאדג'טי, תוכלו לשמור כתבות לקריאה מאוחרת. לצד כל כתבה בעמוד הראשי ישנו לחצן "שמירה" שיעביר אותה לאיזור הכתבות השמורות הנמצא בתפריט האפליקציה אשר נגלל מימין.

מעניין אתכם נושא ספציפי? אין בעיה. משיכת האצבע מימין לשמאל או לחיצה על כפתור התפריט בפינה הימנית העליונה, תפתח את התפריט הראשי בו ממוקמות מגוון הקטגוריות של אתר גאדג'טי. אם תגללו מטה, אחרי רשימת הקטגוריות, תמצאו את איזור הכתבות השמורות ואת ההגדרות – שם ניתן לכבות את ההתראות במידה ותרצו לעשות כן (אבל למה?).

את אפליקציית גאדג'טי החדשה לאנדרואיד ניתן להוריד כעת מחנות הגוגל פליי למכשירי אנדרואיד – להורדה

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות