Huawei Mate 9 (הדלפה)

Huawei Mate 9 (הדלפה)

וואווי שולחת הזמנות לאירוע הכרזה שתערוך ב-3 לנובמבר, תחשוף את Huawei Mate 9

זה רשמי: ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הסינית הפופולרית, וואווי, החלה במשלוח הזמנות עבור אירוע הכרזה אותו תערוך ב-3 בנובמבר, יום חמישי, ובמהלכו תחשוף את ה"חידושים האחרונים" מבית ייצורה, ובראשם צפוי לעמוד בגאון סמארטפון הדגל Huawei Mate 9. אף שהחברה לא מוסרת מפורשות כי זהו המכשיר עליו תכריז, היא מציינת במסגרת ההזמנה כי במהלך האירוע תתרחש "הצגתו הבינלאומית של מכשיר דגל חדש", כך שניתן להעריך כי אכן זהו המצב.

בימים שקדמו להודעתה הרשמית של וואווי בדבר האירוע, החלו להציף את הרשת תמונות הדמייה חדשות המתיימרות לחשוף את המכשיר החדש. אלו, המצורפות לכתבה זו, מאפשרות לנו ללמוד כי ה-Mate 9 של וואווי יציע מבנה מתכת יפהפה כשבחלקו הקדמי נמצא מסך בעל שוליים קטנים עד בלתי נראים.

זכוכית ה-2.5D שתכסה את המסך מתמזגת אל עבר גבו, שם נמצא חידוש מרענן: מערך צילום כפול מבית Leica הכולל שני חיישני צילום (ככל הנראה ברזולוציית 20 מגה פיקסל), פוקוס לייזר אוטומטי ופלאש LED בשתי טמפרטורות צבע. חיישן הצילום הקדמי, מנגד, ככל הנראה יגיע ברזולוציית 8 מגה פיקסל בלבד.

מלבד זאת, דיווחים מהימים האחרונים אישרו זו פעם נוספת את הפרטים הנוגעים למפרטו הטכני של המכשיר. על פי אלו, ישלב הסמארטפון המרשים מסך 5.9 אינץ' ברזולוציית Quad HD, פלטפורמת עיבוד מדגם Huawei Kirin 960, רכיב אחסון פנימי בסך 64, 128 או 256 גיגה-בייט שיצוות לזיכרון בנפח 4 או 6 גיגה-בייט RAM, סוללה בעלת קיבולת של 4,000mAh וירוץ על גבי מערכת ההפעלה אנדרואיד 7.0 נוגט.

Huawei Mate 9 (הדלפה)

Huawei Mate 9 (הדלפה)

מקורות
Phandroid
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות