המשחק פורטל 2

ג'יי ג'יי אברהמס יכריז בקרוב על סרט למשחק Portal

בתחילת השנה הודיע ג'יי ג'יי אברהמס (J.J. Abrams), יוצר הסדרה "אבודים" (Lost) ובמאי "סטארטרק" (Star Trek) ו"מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר" (Star Wars: The Force Awakens) שהוא מתכנן להפיק שני סרטים המבוססים על המשחקים של Valve, ספציפית Portal ו-Half Life. כעת נראה שעניינים התחילו להתקדם.

בשבוע הבא יפגשו אברהמס ואנשיו עם נציגים מ-Valve לדון בחומרים. גייב ניואל (Gabe Newel), מייסד חברת Valve, הביע בעבר אי שביעות רצון מתסריטים שהוגשו לו, אך גם אמר שישמח אם אברהמס ידאג לסרטים למשחקים שלו. אברהמס, מנגד, אומר שמגיעים אליו רעיונות רבים לתסריטים מאנשים עם הרבה התלהבות, והוא מאד אופטימי. "כמישהו שאוהב לשחק ב-Half Life וב-Portal", אומר אברהמס, "…זה מדהים כשאתה מדבר עם מישהו שפשוט 'קולט' את זה, זה כאילו, אלוהים אדירים, זה באמת הזרע לעץ המופלא הזה שאתה מצמיח".

אברהמס מאמין שהוא יוכל להכריז רשמית על סרט Portal ממש בקרוב. "אני מצפה בקוצר רוח לדבר על זה ולהכריז מי עובד על זה". בעבר דובר על כך שדן טרכטנברג (Dan Trachtenberg), הבמאי הצעיר שביים סרט קצר בשם Portal: No Escape, יביים את הסרט המלא לאברהמס. טרכטנברג ביים לאחרונה את "דרך קלוברפילד 10" (10 Cloverfield Lane) שזכה לתגובות חיוביות הן מצופים והן ממבקרים, גם הוא סרט בהפקה של אברהמס, כך שסביר שטרכטנברג אכן על הכוונת לבימוי הפרוייקט.

נקווה לשמוע בקרוב עוד מאברהמס וחברת ההפקות שלו Bad Robot בנוגע לפרוייקט של Portal. על Half Life בינתיים אין פרטים חדשים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות