כל הדברים הקטנים שהוכרזו באירוע של גוגל

Google Home Google Home

אף על פי שמכשירי הפיקסל החדישים גנבו את ההצגה באירוע שערכה גוגל השבוע, ענקית האינטרנט שלפה מהשרוול עוד מספר חידושים נוספים בצורת ה-Chromecast Ultra, ה-Google Home וה-Google WiFi.

ה-Chromecast Ultra מהווה את הדור השלישי לדונגל הזרמת המדיה המוצלח של גוגל, שכבר נמכר בלמעלה מ-30 מיליון יחידות. הגרסה החדשה מציעה מפרט מחוזק המסוגל לתמוך בתכנים ברזולוציית 4K וטווח דינמי גבוה (HDR), נוסף על תמיכה בתקן Dolby Vision. שיפורים נוספים כוללים מהירות גבוהה פי 1.8x משל הדגם הקודם וטווח Wi-Fi משופר. עיצוב הדיסקית של הדגם הקודם נותר זהה, מלבד החלפת סמל Chrome באות G (המסמלת Google).

ה-Google Home אמנם הוכרז עוד במאי בכנס Google I/O, אך כעת חושפת החברה פרטים נוספים אודותיו. הרמקול הקטן מציע שליטה קולית מתקדמת בדמות ה-Google Assistant החדשה, ומהווה את התשובה של גוגל ל-Alexa מבית Amazon. נוסף לשליטה הקולית, המכשיר הקטן שואף להפוך לרכזת הרשמית של הבית החכם – הוא מציע תמיכה במגוון מכשירים, דוגמת מוצרי Philips ו-Samsung SmartThings, ומאפשר למשתמשים לשלוט עליהם באמצעות פקודות קוליות.

ה-Google WiFi הוא האח הקטן של ראוטר ה-OnHub החכם מבית Google. בדומה ל-OnHub, הוא מציע מגוון יכולות מתקדמות ההופכות את הגדרת הרשת ותיקונה לתהליך פשוט, מהיר וקל. עבור בתים גדולים, ניתן לרכוש מספר מכשירי Google WiFi ולחבר אותם באופן אוטומטי על מנת שיתפקדו כרשת אחת גדולה, ללא צורך בידע טכני מצד המשתמש.

ה-Chromecast Ultra יוצע לרכישה בארה”ב בנובמבר בעבור 79 דולרים (כ-300 שקלים חדשים). ה-Google Home יוצע לרכישה בצבעים כתום, סגול, אפר, לבן ונחושת. הוא יושק בארה”ב ברביעי בנובמבר בעבור 129 דולרים (כ-500 שקלים חדשים), בעוד שהוא זמין לרכישה מוקדמת כבר עכשיו. אחרון חביב הוא ה-Google WiFi, אשר יושק בנובמבר במחיר התחלתי של 129 דולרים (כ-500 שקלים חדשים) עבור מכשיר אחד או 299 דולרים (כ-1,150 שקלים חדשים) בעבור שלושה מכשירים. בשלב זה לא ברור האם המכשירים החדשים יושקו גם בישראל.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים