רשמי: האייפון 7 יושק בישראל ב-20 באוקטובר במחיר התחלתי של 3,799 שקלים

אייפון 7 (צילום: גאדג'טי) אייפון 7 (צילום: גאדג’טי)

סדרת מכשירי הדגל החדשה של אפל הכוללת את צמד המכשירים iPhone 7 ו-iPhone 7 Plus תנחת בישראל באופן רשמי ביום חמישי, ה-20 באוקטובר, במסגרת מכירה לילית שתערוך המשווקת הרשמית החדשה של אפל בישראל, iStore, בשני סניפיה אשר ממוקמים בתל אביב ובבאר שבע. המחיר: החל מ-3,799 שקלים לדגם ה-iPhone 7 בנפח הבסיס הכולל 32GB זיכרון אחסון ו-4,399 שקלים לדגם ה-iPhone 7 Plus המקביל.

את אירועי הלילה הלבן תקיים החברה בלילה שבין ה-19 ל-20 באוקטובר (בין רביעי לחמישי), ותאפשר ללקוחות המאושרים לרכוש את המכשירים החל מחצות הלילה. בין הרוכשים שיבצעו את הרכישה בסניף החברה בקניון עזריאלי-הנגב בבאר-שבע, יוגרלו שלושה לקוחות שיזכו לקבל את האייפון 7 במתנה. נוסף על כך, תציע המשווקת הצעירה של אפל במהלך הלילה הלבן הנחות שונות על האביזרים הנלווים למכשירי האייפון החדשים.

מלבד iStore, אישרה לנו מפעילת הסלולר פלאפון כי דגמי ה-iPhone 7 ו-iPhone 7 Plus יושקו גם בקרב מרכזי המכירה ואתר האינטרנט שלה החל מה-20 לחודש. מפעילות הסלולר האחרות טרם אישרו תאריכי השקה או מחירים, אולם רשת חנויות iDigital הודיעה גם היא כי המכירה דרכה תחל באותו הלילה, אך רק בסניף שרונה בתל אביב, ומבלי שציינה מחירים.

מלבד משווקות אפל הרשמיות, מוצעים דגמי האייפון 7 השונים לרכישה מזה זמן מה בחנויות רשת הסלולר והטכנולוגיה iShare, זו מציעה את צמד המכשירים החדשים במחיר נמוך יותר מזה של רשת אייסטור: 3,629 ו-4,229 שקלים לאייפון 7 ואייפון 7 פלוס עם נפח 32GB אחסון, בהתאמה.

השוואת מפרטים