קונספט למכשיר הדגל Galaxy S8 (מקור: Steel Drake, אתר Behance.net)

קונספט למכשיר הדגל Galaxy S8 (מקור: Steel Drake, אתר Behance.net)

דיווח: Galaxy S8 יגיע עם שינויי עיצוב משמעותיים ובראשם הסרתו של כפתור הבית

סמסונג מתגברת על הכישלון הצורב של ה-Galaxy Note 7 ומתקדמת אל עבר הדור הבא: מכשיר הדגל הבא לסדרת גלקסי מבית סמסונג, ה-Galaxy S8, יביא עימו שינויים משמעותיים לעיצוב ומבנה המכשיר, כאשר אחד מן המאפיינים הבולטים ביותר במכשירי הסדרה לאורך השנים, כפתור הבית הפיזי, יוסר ממקומו יחד עם קורא טביעות האצבע. כך עולה מתוך דיווח חדש של מגזין ETNews המתפרסם במהלך היממה האחרונה.

עד עתה הגיעו מכשירי החברה (מסדרת Edge) עם מסך בעל שוליים דקיקים ביותר מימין ומשמאל הודות למסך הקמור, אך כפתור הבית הפיזי מנע מהחברה לצמצם את השוליים בחלקו התחתון. ואילו עבור ה-Galaxy S8, באמצעות הסרת כפתור הבית באופן מוחלט (ללא שילוב של כפתור קפסטיבי שיחליף את הפיזי), יהיה באפשרותה של סמסונג לצמצם באופן משמעותי את שוליי המכשיר לכל אורכו.

קונספט למכשיר הדגל Galaxy S8 (מקור: Steel Drake, אתר Behance.net)

קונספט למכשיר הדגל Galaxy S8 (מקור: Steel Drake, אתר Behance.net)

אם חששתם לרגע מהסרתו של החיישן הביומטרי, הסירו דאגה מליבכם: לטענת הדיווח, תשלב סמסונג את קורא טביעות האצבע כחלק אינטגרלי ממסך המכשיר, בעודו מוטמע מתחתיו. ייתכן כי הטכנולוגיה שתאפשר לבצע זאת היא זו של קוואלקום, העונה לשם Sense ID ומאפשרת זיהוי טביעת אצבע דרך מגוון משטחים – זכוכית ספיר, אלומיניום, מתכת, פלסטיק ועוד.

הצצה לאחור
עוד עולה מתוך הדיווח כי סמסונג החליטה לשלב ב-Galaxy S8 מערך צילום כפול, אם כי טרם החליטה על אופי מערך הצילום עצמו. נושא זה אינו עולה בפעם הראשונה, כאשר דיווח מהחודש שעבר העלה תמונה זהה, בה נמסר כי אחד מחיישני הצילום של המערך הכפול יגיעו בייצור סמסונג והשני ייוצר על-ידי ענקית הצילום היפנית, סוני.

מלבד זאת, דיווחים קודמים בנושא מעידים על כך שה-Galaxy S8 יגיע ללא מחבר 3.5 מ"מ עבור אוזניות וישלב מסך ברזולוציית 4K, מצלמה קדמית ברזולוציית 8 מגה פיקסל, מערכת שבבים מדגם Exynos 8895, זיכרון RAM בנפח מקסימלי של 6GB, רכיב אחסון פנימי בנפח מינימלי של 64 גיגה-בייט. נוסף על כך, המכשיר ככל הנראה יגיע בשתי וריאציות עם גדלי מסך שונים ושתיהן יציעו מסך קמור בתצורת Edge.

הכרזת ה-Galaxy S8 צפוי להתרחש מוקדם בשנה הבאה, בין החודשים פברואר למרץ. 

מקורות
Sam Mobile
Bhance
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות