Huawei Mate 9 (הדלפה)

Huawei Mate 9 (הדלפה)

הודלף: אלו הן תמונותיו הראשונות של ה-Huawei Mate 9 עם מסך קמור

| שבת, 15 באוקטובר 2016, 19:45 | סלולר

לאחר מספר שבועות בהם לא זכינו לראות הדלפות רבות מביתו של מדליף המובייל הפופולרי ובין המובילים ביותר, אוון בלאס, יצא זה במהלך הימים האחרונים עם סדרת הדלפות חדשה המביאה אלינו פרטים מעניינים במיוחד. בהדלפותיו הטריות זכה לקבל את הבמה, בין היתר, סמארטפון הדגל הבא מבית וואווי, הוא ה-Huawei Mate 9. זאת כאשר בלאס חושף לראשונה כי מכשיר זה, שיהפוך לרשמי כבר בתחילת החודש הבא, יגיע למשתמשיו גם כן בחודש הבא, ויציע גרסה בעלת מסך קמור.

על פי דברי בלאס, שמובאים אלינו במסגרת מאמר אותו הוא פרסם באתר Venture Beat, ה-Huawei Mate 9 יציע למשתמשיו גרסה המשלבת מסך הקמור מימינו ומשמאלו בתצורת Edge המוכרת, בעוד את הצג עצמו תספק לא אחרת מאשר סמסונג. דגם זה, שקרוי בין כותלי החברה בשם הקוד "לונג איילנד" (Long Island), נחשף על-ידי בלאס גם בתמונה המוצגת מתחת לפסקה זו, שם הוא מופיע בשורת המכשירים התחתונה.

Huawei Mate 9 עם מסך שטוח בשורה העליונה ועם ומסך קמור בשורה התחתונה (הדלפה)

Huawei Mate 9 עם מסך שטוח בשורה העליונה ועם ומסך קמור בשורה התחתונה (הדלפה)

בתמונה הנ"ל, מלבד הדגם הקמור המופיע בשורה התחתונה, ניתן לראות את דגם ה-Mate 9 הסטנדרטי, שקרוי בשם הקוד "מנהטן" (Manhattan) ומופיע בשורת המכשירים העליונה. השניים, כך נראה, יציעו עיצוב המשלב מתכת, וזכוכית שתכסה את חלקם הקדמי, כאשר קווי העיצוב הכלליים יהיו דומים למדי בין השניים. עם זאת, הבדל אחד ומשמעותי בולט בין השניים וזהו כפתור בית פיזי, אשר, בצעד חריג למדי מצד וואווי, משולב ב-Huawei Mate 9 בעל המסך הקמור. אלמנט זה גורם למכשיר הנ"ל להיראות זהה למדי למכשירי ה-Galaxy S7 Edge ו-Note 7 מבית סמסונג, המציעים קווי עיצוב דומים.

מלבד המסך הקמור, מוסר בלאס כי דגם ה"לונג איילנד" יציע למשתמשיו מפרט מעט יותר מרשים, שבראשו יכלל מסך בעל רזולוציית תצוגה Quad HD. הבדלים נוספים במפרט אינם ידועים, אך ניתן להעריך כי אלו לא צפויים להיות משמעותיים במיוחד בהשוואה ל"מנהטן".

מלבד זאת, צפוי מפרטו של ה-Huawei Mate 9 להכיל מערכת שבבים מדגם Kirin 960 עליה עשויה וואווי להכריז בקרוב, זיכרון RAM בנפח מירבי של 6GB, רכיב אחסון פנימי בוריאציות של 64, 128 ו-256 גיגה-בייט, מערך צילום כפול בעל חיישנים ברזולוציית 12 ו-20 מגה פיקסל, סורק קשתית ועוד. נוסף על כך, יוצעו כלל דגמי ה-Mate 9 לרכישה במגוון צבעים שונים, בעוד חלק מן הגימורים יהיו בלעדיים לדגמי הפרימיום היקרים בלבד.

מקורות
Venture Beat
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות