סמסונג (צילום: גאדג'טי)

צילום: גאדג'טי

דיווח: מכשיר הדגל Galaxy S8 יציע מסך 4K, שבב Exynos 8895 ו-6GB RAM

מספר חודשים בודדים מפרידים ביננו לבין הכרזתה הצפויה של סדרת מכשירי הדגל Galaxy S8, והדיווחים בעניין המכשירים שיגיעו כחלק ממנה הולכים ומתגברים. הדלפה חדשה עושה כעת דרכה אלינו ישירות מסין ומתיימרת לחשוף פרטים חדשים אודות מכשירי הסדרה.

לטענת ההדלפה החדשה ובאופן דומה לדיווחים קודמים, יגיע אחד מדגמי ה-S8 עם צג Super AMOLED בגודל 5.5 אינץ' וברזולוציה מרשימה שעומדת על 4K UHD, שיאפשרו למכשיר לספק יחס מסך-גודל מכשיר מרשים במיוחד שעומד על 80%. דגם זה, כך מעידה ההדלפה, ייקרא בשם Galaxy S8 Edge, אם כי על פי דיווחים קודמים שני המכשירים שיגיעו בסדרה, הן זה עם מסך ה-5.5 אינץ' והן זה עם מסך 5.1 אינץ', יציעו שניהם מסך קמור כך שהחברה לא תצרף לשמם את מותג "Edge" המוכר.

נוסף על כך, ממשיכה ההדלפה לפרט כי דגם ה-5.5 אינץ' של המכשיר ישלב מתחת למכסה המנוע מפרט מרשים במיוחד כשבמרכזו תפעם מערכת השבבים Exynos 8895, עליה טרם הכריזה סמסונג, או לחילופין את שבב ה-Snadpragon 830 מבית קוואלקום – שניהם ייוצרו בתהליך בגודל 10nm. עבור זיכרון RAM מעידה ההדלפה על כך שהיצרנית תציע רכיב בסך 6 או 8 גיגה-בייט. סמסונג כבר הכריזה על זיכרון ה-8GB שלה לסמארטפונים, אם כי להערכתנו הנפח המקסימלי של זיכרון הפעולה שיוצע במכשיר יהיה 6GB.

דברים אלו עומדים פחות או יותר בקו אחד מול דיווחים קודמים בנושא, שהציגו תמונה דומה. על פי אלו, יגיע ה-Galaxy S8 עם שינוי עיצובי משמעותי שיכלול את הסרת מחבר ה-3.5 מ"מ עבור אוזניות וכן את הסרתו של כפתור הבית הפיזי ושילובו של חיישן ביומטרי מתחת לפני המסך. בגב המכשיר אנו צפויים לראות מערך צילום כפול, בעוד בחלקו הקדמי עשויה לתפוס את מקומה מצלמת 8 או 16 מגה פיקסל.

מקורות
Phone Arena
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות