"לוגאן" (תמונה: Twentieth Century Fox)

הצצה ל"לוגאן" – הסרט האחרון בסאגת וולברין
| יום חמישי, 27 באוקטובר 2016, 13:11 | בידור ופנאי

לפני זמן מה, היכנשהו בסוף שנות ה-90, קיבל שחקן אוסטרלי די צעיר בשם יו ג'קמן (Hugh Jackman) תפקיד די מרכזי בסרט קומיקס על מוטאנטים. אותו יו ג'קמן חשב שתהייה זו מקפצה טובה לקריירת המשחק שלו בהוליווד. והוא צדק, אך מה שהוא לא ידע זה כמה גרנדיוזי תהייה אותה סאגת מוטאנטים, וכמה מרכזית תהייה הדמות שלו, וולברין (Wolverine), באותה סאגה.

היום, 16 שנים אחרי, ג'קמן לא רק מגלם את וולברין – הוא הוא עצמו הפך לוולברין, כאשר הוא היה ועודנו נשאר הוולברין היחידי שהיה על המסך הגדול אי פעם. מתוך שמונה סרטי אקס-מן (X-Men) הוא השחקן היחידי שהופיע בכולם, ובשישה מתוכם הוא היה הגיבור המרכזי. שניים מהם גם סבבו אותו ספציפית.

כבר זמן רב הוא מדבר על כך שאין הוא מעוניין להמשיך עוד בתפקיד, שכן הוא מתקרב לגיל החמישים, ולא יוכל לשמור עוד זמן כה רב על המראה אותו נדרש הוא להציג על המסך. הסרט "לוגאן" (Logan), הקרוי על שמו של הגיבור, יהיה הסרט האחרון בסאגת וולברין, וכנראה ההופעה האחרונה של ג'קמן על המסך בתפקיד האנטי-גיבור המיוסר.

הטריילר ל"לוגאן" משקף את התחושה הזאת, במידה מסוימת. השם מרמז את מה שכבר ידוע – הסרט שואב השראה רבה מ-Old Man Logan ("לוגאן הזקן"), שנחשב לאחד הקומיקסים היותר מעניינים של הגיבור. "לוגאן" לא יתבסס על הקומיקס, אך יקח ממנו אלמנטים מרובים.

הסרט מתרחש בעתיד בו כמעט ואין יותר מוטאנטים. האקס-מן לא קיימים יותר. צ'ארלס אקסאבייר (Charles Xavier), אותו חוזר לשחק פטריק סטיוארט (Patrick Stuart), מטיל על לוגאן את האחריות המוסרית להגן על נערה מוטאנטית שחולקת עמו גנים כתוצאה מניסויים שנערכו עליה. ברקע ניתן לשמוע את השיר Hurt של Nine Inch Nails, בביצועו האלמותי של ג'וני קאש (Johnny Cash), שיר שמכתיב לטריילר טון בוגר יותר מזה שאנו רגילים לו בסרטי גיבורי על. הסרט גם צפוי להיות מדורג למבוגרים בלבד (R), כך שצפו לסרט אלים מהרגיל, מה שהולם את יכולותיו וכוחותיו של וולברין.

ידוע כבר שב"לוגאן" תוצג לראשונה הגרסה הקולנועית של נת'ניאל אסקס (Nathaniel Essex), מוטאנט נבל רב עוצמה המכונה "מיסטר סיניסטר" (Mister Sinister), אך לא ידוע עדיין מי יגלם אותו. סיניסטר צפוי להמשיך לסרטים נוספים בעולם אקס מן. וולברין, כאמור, מסיים כאן את דרכו, לפחות בגילומו של ג'קמן.

"לוגאן" צפוי לעלות למסכים ב-3 במרץ 2017.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות