קונספט למכשיר הדגל Galaxy S8 (מקור: Steel Drake, אתר Behance.net)

קונספט למכשיר הדגל Galaxy S8 (מקור: Steel Drake, אתר Behance.net)

דיווח: Galaxy S8 יהיה הסמארטפון הראשון עם קורא טביעות אצבע אופטי

חודשים ספורים מפרידים בינינו לבין הכרזתה הצפויה של סדרת מכשירי הדגל Samsung Galaxy S8, ונראה כי הדיווחים אודות זו לא מפסיקים. לאחר שחלק ניכר ממפרט מכשירי הסדרה מצא דרכו אל הרשת בדיווח ששיתפנו עמכם מוקדם יותר החודש, דולפים כעת פרטים חדשים אודות קורא טביעות האצבע שישולב בסדרה המתקדמת.

על פי דיווח חדש שמגיע אלינו דרך אתר Sam Mobile, יהיה ה-Galaxy S8 לסמארטפון הראשון איי פעם שמציע קורא טביעות אצבע אופטי. על פי העולה מן הדיווח, באמצעות שילובו של חיישן ביומטרי מן הסוג הזה, תוכל סמסונג להיפטר מכפתור הבית הפיזי ולשלב את קורא טביעות האצבע מתחת למסך. דברים אלו עומדים בקנה אחד מול דיווחים קודמים בנושא שהעידו כי כחלק משינויי העיצוב של סדרת ה-S8, מתכננת היצרנית להיפטר מכפתור הבית.

במידה שאכן תסיר סמסונג את כפתור הבית מדגמי סדרת ה-Galaxy S8, תהיה זו הפעם הראשונה מאז הושקה הסדרה בה לא נוכח כפתור הבית וכפתורי המגע הקפסטיביים שליוו כל דגם בסדרת המכשירים עד כה.

הצצה לאחור

כשברקע רצים ברשת הדיווחים אודות יכולות הזיהוי הביומטרי של המכשיר ובמסגרת דברים שנשא בכיר ענקית הטכנולוגיה הדרום קוריאנית,  מסר זה כי ה-Galaxy S8 יציע קווי עיצוב נקיים (וסביר להניח כאלו שאינם מוכרים או זהים לקודמו), יחד עם יכולות צילום מתקדמות ושירותי אינטיליגנציה מלאכותית משופרים.

מלבד זאת ובהתאם לידוע לנו עד כה, יגיעו מכשירי סדרת הגלקסי S8 עם מסך קמור בגדלים 5.5 ו-5.1 אינץ' וברזולוציית 4K, מערכת שבבים מדגם Snapdragon 830 או Exynos 8895 שטרם הוכרזו על-ידי סמסונג וקוואלקום, בהתאמה, זיכרון RAM בנפח מירבי של 6 או 8 גיגה-בייט ועוד. עיצוב המכשיר צפוי לעבור שינויים משמעותיים בהשוואה ל-S7 ו-S7 Edge, אם כי לא ידוע ברגעים אלו כיצד יתבטאו כלל השינויים העיצוביים.

מקורות
Forbes
Phone Arena
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות