חדש בגאדג'טי: צ'אטבוט לפייסבוק מסנג'ר עם כל הכתבות החמות

צ'אטבוט של גאדג'טי למסנג'ר

בשנת 2016 שמנו בגאדג'טי דגש גדול על אפשרויות שונות לצריכת התכנים באתר. השקנו אפליקציה לאנדרואיד שמספקת התראות על החדשות החמות ביותר מידי יום, כלי המציג התראות דרך הדפדפנים בדסקטופ ובמובייל והתראות על כתבות דרך הוואטסאפ. אבל אנחנו לא עוצרים כאן.

לכל אחד מכם ישנה זכות הבחירה כיצד לצרוך את התוכן שלו, ואנו מודעים לכך, שאחרי הכל – גם אנחנו צורכים תוכן וגם אנחנו רוצים לבחור את הדרך הנוחה ביותר לעשות זאת. לכן, אנו שמחים להכריז היום על כלי חדש שיספק לכם את כל התכנים הקיימים באתר גאדג'טי לצד התראות מידיות על פרסום כתבות חדשות – הכירו את הצ'אטבוט של גאדג'טי לפייסבוק מסנג'ר.

מה אפשר לעשות עם הבוט של גאדג'טי?

בוטים הם כלים מורכבים למדי ומסוגלים לבצע מגוון רחב של פעולות, אבל אנחנו החלטנו להתחיל בדברים הבסיסיים ביותר. הבוט של גאדג'טי לפייסבוק מסנג'ר יאפשר לכם להירשם לקבלת התראות על כתבות חדשות ברמה היומית או השבועית, אך למי מכם שזה פשוט לא מספיק, ניתן לבקש כי כל כתבה חדשה תישלח אליכם למסנג'ר לאחר פרסומה.

התראות בבוט של גאדג'טי במסנג'ר

פרט להרשמה לעדכונים, תוכלו גם לשוטט בכתבות באתר דרך הבוט באמצעות הזנת מחרוזות חיפוש ודרך התפריט הראשי. בתפריט תוכלו למצוא את האפשרויות הבאות:

  • הצגת כותרות חמות מהאתר.
  • שיטוט בכתבות לפי נושאים (סלולר, חומרה, סטארטאפים, מערכות הפעלה וסקירות).
  • ניהול ההרשמה לעדכונים.

החיפוש החופשי הוא הכלי החזק ביותר הקיים בבוט, ודרכו תוכלו לחפש נושאים ספציפיים המעניינים אתכם ולמצוא את הכתבות הקשורות אליהם. כך למשל, תוכלו להזין את מחרוזת החיפוש "LG V20" ותקבלו את הכתבות האחרונות בנושא.

בנוסף, ביצענו הפרדה בין התכנים הנוגעים לצד הטכנולוגי ובין אלו הנוגעים יותר לצד הבידור והפנאי, כך שלמעשה אנו משיקים היום 2 בוטים ולא רק אחד. את הבוט של "גיקדום", העוסק בתכני גיימינג, בידור ופנאי (כולל סדרות וסרטים) תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק החדש שלנו תחת אותו שם.

את הבוט תוכלו למצוא דרך ממשק ההודעות בעמוד הפייסבוק שלנו או בכתובת הבאה: https://m.me/Gadgety

את הבוט של גיקדום תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק התואם או בכתובת הבאה: https://m.me/Geeksdom

פיתוחים עתידיים

חשוב לנו לציין כי בשלב זה הצ'אטבוט של גאדג'טי כולל פונקציונליות בסיסית בלבד, ומיועד בעיקר לשלוח לקהל קוראינו המלצות על תוכן מעניין בנושאים השונים בהם אנו עוסקים. בהמשך הדרך, ככל שיעבור הזמן כך נשכלל את יכולותיו.

כמו תמיד, אנו מעודדים אתכם להציע לנו הצעות שונות ולספר לנו מה הייתם רוצים שהצ'אטבוט של גאדג'טי וגיקדום יעשה עבורכם – תוכלו לשלוח לנו רעיונות דרך מערכת התגובות בסוף הכתבה או במייל, וכמובן – תרגישו חופשי להציק לבוט ולבחון את יכולותיו, אבל תזכרו שגם לבוטים יש רגשות.

ותודה ל-Chat Leap

הצ'אטבוט של גאדג'טי נבנה באמצעות הטכנולוגיה של Chat Leap, סטארטאפ ישראלי של יוצאי גוגל ו-Totango. הפלטפורמה של Chat Leap מאפשרת לחברות לבנות צ'אטבוטים, ועוד הרבה מעבר לכך – המערכת החכמה מאפשרת לבוטים ״ללמוד״ את המשתמשים ולהציע תוכן מותאם אישית, ובשפה העברית.

החברה הוקמה על-ידי שי אלון, לשעבר מנהל צוות מחקר ופיתוח ב Totango – סטארטאפ בתחום ה Customer Success אשר גייס מעל 30 מיליון דולר, ויואב רימון, עובד גוגל לשעבר אשר היה אחראי בין השאר על פרסום דיספליי ושיווק אפליקציות בגוגל ישראל והאזור.

במידה ויש לכם פרוייקט מעניין לבוט – אתם מוזמנים לפנות אליהם ב-hello@chatleap.com

השוואת מפרטים