הודלפה מפת הדרכים של סדרת Moto מבית לנובו עבור 2017

בהמשך לדיווח שנחשף בשבוע שעבר והעיד על כך שלנובו מתכוונת לרכז את כל עסקי המובייל שלה תחת מותג Moto של חטיבת מוטורולה מוביליטי (Motorola Mobility) שנרכשה מגוגל לפני מספר שנים, דולפת לרשת מפת הדרכים הצפויה של כלל סדרות Moto עבור 2017 ומספקת לכך אישור נוסף.

על פי מפת הדרכים המודלפת של מוטורולה, תמשיך זו לתחזק את סדרות Moto Z לשוק הפרימיום הגבוה, Moto G לשוק הביניים ו-Moto E לשוק הנמוך, יחד עם סדרת Moto M החדשה שנחשפה לפני ימים ספורים ופונה לשוק הבינוני-גבוה.

נוסף על 4 הסדרות הללו, מעידה המפה המודלפת כי לנובו תחייה מחדש את סדרת מכשירי הדגל לשעבר Moto X. מלבד הסדרות המוכרות שציינו, נמסר כי היצרנית הסינית תחשוף סדרת מכשירים חדשה בשם Moto C, אם כי בשלב הנוכחי לא ברור היכן תמוקם זו בין שלל הסדרות המיועדות לשווקים השונים.

בהתאם לכך, נראה כי ב-2017 תציע חטיבת מוטורולה שבלנובו לא פחות מ-6 סדרות מכשירים שונות, שיפנו כל אחת ואחת לקהל יעד שונה בתכלית. במקרה שאכן תמומש מפת הדרכים במלואה, נראה כי הצורך בסדרות הסמארטפונים השונות של לנובו, בהן בולטות Vibe ו-Phab, יופחת משמעותית. בשלב הנוכחי לא מסרה לנובו הודעה רשמית בנושא זה, אך ייתכן כי זו תבחר לבצע זאת בשלב מאוחר יותר.

מקורות
Tech Droider
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות