שמועה: OnePlus 4 יגיע עם מערך צילום כפול בעל תמיכה במציאות רבודה ומשולבת

לוגו OnePlus

אנו אמנם נמצאים במרחק של פחות מ-24 שעות מההכרזה הצפויה על סמארטפון הדגל המשודרג שעשוי לזכות לשם OnePlus 3T, אך אין זה מונע מפרטים חדשים להיחשף אודות ממשיך דרכו, זה כמובן ה-OnePlus 4.

שמועה חדשה שמקורה ברשת Weibo הסינית גורסת כי OnePlus 4 יביא עימו עיצוב חדש לחלוטין, כאשר גופו יהיה עשוי זכוכית. אנו מעריכים כי לא כל גוף המכשיר יגיע בעיצוב זכוכית, אלא שחלקו הקדמי וגבו יכוסו בזכוכית (ייתכן Gorilla Glass 5), בעוד מסגרתו תבצע שימוש באלומיניום או מתכת מסוג אחר.

עוד מעידה השמועה כי המכשיר יציע למשתמשיו זיכרון RAM בוריאציות של 6 או 8 גיגה-בייט (בניגוד ל-6GB ב-OnePlus 3), יחד עם רכיב אחסון פנימי בסך 128GB וסוללת 4,000mAh בלתי נתנת לשליפה, כאשר על כוח העיבוד שלו תהא אמונה מערכת השבבים שטרם הוכרזה Snapdragon 830 (או אולי Snapdraon 835, לטענת ההדלפה).  בחלקו הקדמי, כך נמסר, ישולב מסך Super AMOLED בגודל 5.3 אינץ’ וברזולוציית 2K, לראשונה מבית וואן-פלוס.

אחד מן האלמנטים המעניינים ביותר במכשיר יהיו דווקא יכולות הצילום שלו, שצפויות להתבסס על מערך צילום כפול בעל יכולות תמיכה במציאות רבודה (Augmented Reality) ומציאות משולבת (Mixed Reality). לצערנו, לא ידוע בשלב הנוכחי כיצד יתפקד מערך הצילום הנ”ל וכיצד תתבטא תמיכתו ב-AR ו-MR.

ההכרזה על ה-OnePlus 4 צפויה להתרחש בקיץ 2017, בין החודשים יוני ליולי.  

השוואת מפרטים