יום להשקה: האם Ubisoft תספיק לתקן את המולטיפלייר ב-Watch Dogs 2?

| יום שני, 14 בנובמבר 2016, 18:00 | משחקים

המשחק Watch Dogs 2 אמנם מגיע לחנויות רק מחר (ג', 15.11), אולם עותקים של המשחק כבר מצאו דרכם כבר אל השוק. מלבד עיתונאים שמבקרים את המשחק וקיבלו עותק לצורך הסיקור, המשחק החדש מצא את דרכו גם לכמה שחקנים ברי בזל. בעוד שרוב המשחק כבר פעיל וניתן לחקור את סן פרנסיסקו וסביבתה, נראה כי עדיין חסרים כמה מרכיבים משמעותיים בכותר העולם הפתוח של Ubisoft.

הבעיה המשמעותית ביותר נרשמה ברכיב מרובה המשתתפים של המשחק. בעוד שניתן לשחק במשימות Co-Op ולהזמין חברים להשתתף, דווקא אפשרות ה-Seamless Multiplayer שאותה היללה Ubisoft במהלך פרסום המשחק, אינה עובדת. אפשרות זו מחדירה שחקנים אחרים לתוך המשחק שלכם באופן דינאמי, מאפשרת לאחרים לנסות "לצוד" אתכם, ומרחיבה את מה שניתן לעשות עם חבריכם.

כאשר מפעילים את המשחק, ניתן לראות הודעה המדווחת על בעיות ברכיב המולטיפלייר. "יש כעת בעיה עם אפשרות ה-Seamless Multiplayer, שגורמת למשחק לקרטע ולהתרסק באופן מחזורי", נרשם בהודעה. "על מנת להתמודד עם בעיה זו, אפשרות ה-Seamless Multiplayer כובתה עד שנצליח לתקן אותה".

כבר לפני כמה ימים נמסר מ-Ubisoft כי החברה בטוחה שתצליח לתקן את הבעיה עד השקת המשחק, אולם נכון לעת עתה, נראה כי הבעיה נמשכת. נסיונות עדכניים יותר לקבל תגובה מ-Ubisoft נותרו ללא מענה. האם החברה תצליח להשיק את המשחק במצב תקין?

מקורות
IGN
EuroGamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות