שיחות וידאו בוואטסאפ

שיחות וידאו דרך WhatsApp יהיו זמינות לכלל המשתמשים החל מהיום

אפליקציית ההודעות המידיות וואטסאפ (WhatApp) תחל לשלוח עדכון חדש למעל ממיליארד משתמשיה, וכבר בימים הקרובים ניתן יהיה לבצע שיחות וידאו דרך האפליקציה. היכולת החדשה כבר זמינה עבור משתמשי הבטא של האפליקציה לאנדרואיד ולווינדוס מזה זמן מה, אולם כעת מאשרת החברה כי כלל משתמשיה יוכלו לשוחח בוידאו דרך האפליקציה באייפון, במכשירי אנדרואיד ו-Windows.

מהחברה נמסר כי העדכון יגיע למשתמשים בהדרגה בימים הקרובים, כך שאם היכולת עדיין לא זמינה עבורכם, התאזרו בסבלנות. לדברי וואטסאפ:

בימים הקרובים, מעל למיליארד משתמשי WhatsApp באנדרואיד, אייפון ובמכשירים מבוססי ווינדוס יוכלו לבצע ביניהם שיחות וידאו […] אנו רוצים להפוך יכולות אלו זמינות לכולם, לא רק לאלו שיכולים להרשות לעצמם את הטלפונים החדשים והיקרים ביותר או עבור אלו שחיים במדינות עם רשתות הסלולר הטובות ביותר.

מדברי החברה עולה כי השקתו של שירות הוידאו נדחתה לשלב מאוחר יחסית בהשוואה למתחרות בשל הרצון להציג שירות שיחות וידאו שלא יגזול יתר על המידה מחבילת הדאטה של המשתמשים ברחבי העולם, שירות שיאפשר עבודה רציפה גם במקומות בהם מהירויות הגלישה אינן מהגבוהות בעולם. עם זאת, וואטסאפ לא ציינה את מגבלות השירות כמו צריכת המידע, אותן ניאלץ לגלות בעצמנו עם הזמן.

ביצוע שיחות וידאו ומעקב

אפשרות ביצוע שיחות הוידאו מתבצעת דרך חלון שיחה עם איש קשר, שם תמצאו את סמליל הטלפון המופיע בחלקה העליון של האפליקציה. לחיצה על סמליל הטלפון תפתח חלון נוסף בו תתבקשו לבחור בין שיחה רגילה לבין שיחת וידאו (אם לחיצה על הכפתור יוצרת שיחה רגילה ללא אפשרות בחירה – יש להמתין עד שיגיע העדכון שיאפשר את יכולת שיחת הוידאו). דרך נוספת לביצוע שיחת וידאו היא באמצעות לשונית השיחות בחלון הפתיחה של האפליקציה, שם יהיה עליכם ללחוץ על סמליל השיחה החדשה בתפריט העליון.

שיחות וידאו ב-Whatsapp (צילום: גאדג'טי)

שיחות וידאו ב-Whatsapp (צילום: גאדג'טי)

בחלונית המעקב ששימשה עד כה להצגת השיחות הקוליות האחרונות דרך אפליקציית WhatsApp תמצאו כעת גם את שיחות הוידאו, לצידן יופיע סמליל של מצלמת וידאו. בעת ביצוע שיחות הוידאו, תוכלו לראות בחלקו התחתון של המסך תמונה קטנה שתציג מה בדיוק רואה הצד השני בשיחה.

במידה שכבר קיבלתם את העדכון האחרון או שאתם כבר משתמשים בשיחות הוידאו של וואטסאפ דרך תכנית הבטא מזה זמן מה, נשמח לשמוע על חוויותיכם מהשירות עד כה.

מקורות
WhatsApp
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות