חברת Airobotics משיקה תכנית מפתחים כבסיס לחנות אפליקציות עבור רחפנים אוטומטיים

צוות Airobotics צוות Airobotics (קרדיט תמונה: Airobotics)

חברת Airobotics הישראלית משיקה באופן רשמי תכנית מפתחים התאפשר לחברות חיצוניות לפתח אפליקציות עבור הרחפנים האוטומטיים של החברה. נזכיר כי החברה פיתחה רחפן מתקדם המסוגל לבצע מספר רחב של פעולות באופן אוטומטי לחלוטין עם התערבות מינימלית של מפעיל אנושי.

מלבד זאת, החברה מספקת גם תחנת עגינה הכוללת זרוע רובוטית המסוגלת להחליף לרחפן סוללה בצורה אוטומטית ומהירה. כעת החברה מעוניינת לפתוח את הפלטפורמה כולה למפתחים וליצור חנות אפליקציות אשר תגדיל את ארסנל היכולות של רחפני החברה.

נכון להיום, לקוחותיה של Airobotics משתמשים בפלטפורמת הרחפנים של החברה על מנת לבצע משימות של פיקוח, ניטור, מעקב ואבטחה של מתקנים תעשייתיים גדולים וכן לבצע פעילויות נוספות באתרים אסטרטגיים. Airobotics פועלת במגוון רחב של תעשיות (מכרות, גז ונפט, נמלים ועוד) אשר בעלות צרכים משתנים שיש להתאימם באופן מדויק וספציפי.

מפתחי האפליקציות יכולו לזהות הזדמנויות עסקיות ולהשתמש הן במערכות המתקדמות והן ביכולות ההפצה של החברה בכדי להציע את הפתרונות שלהם ללקוחות שונים.

מצידה של Airobotics, תכנית המפתחים תאפשר לחברה להרחיב את מגוון השימושים האפשריים באמצעות הפלטפורמה, ובכך להרחיב את פעילותה לטובת משימות ושווקים חדשים אשר יוכלו ליהנות מהיתרונות של פלטפורמת רחפנים אוטומטית.

בעוד בשלב זה הפיתוחים יתרכזו רק בצד התכנה, השלב הבא בתכנית המפתחים של Airobotics צפוי להתמקד במטע”דים חדשים וחומרה. כחלק מהתכנית, מפתחים ייצרו מטענים ייעודיים חדשים אשר ישלבו בתוכם חיישנים חדישים, מצלמות וכלים נוספים עבור פלטפורמת הרחפנים.

חברת Airobotics נוסדה על ידי צמד המייסדים, רן קראוס (CEO) ומאיר קליינר (VP R&D) וכעת מונה מעל ל-70 עובדים. החברה הודיעה לפני מספר חודשים על השלמת סבבי גיוס A ו-B בסכום כולל של 28.5 מיליון דולר, כאשר את הסבב הראשון הובילה BlueRun Ventures ואת הסבב השני Charles River Ventures. מלבדן לקחו חלק בגיוס קרנות ואנג’לים נוספים: המדען הראשי, נועם ברדין, מנכ”ל Waze; ריצ’רד וולדרידג’ מנהל התפעול הראשי של Google ATAP וקרן UpWest Labs.

רן קראוס, מנכ”ל ומייסד Airobotics:

עם ההכרזה הרשמית על תכנית המפתחים החדשה שלנו, Airobotics מציגה מהפכה באופן בו רחפנים יכולים להשתלב בתעשיות שונות. הפתרון שלנו מציג בבהירות מהי התועלת העצומה שטכנולוגיית רחפנים אוטומטית יכולה להציע למתקנים תעשייתיים גדולים. מגוון היישומים שניתן לפתח עבור הפלטפורמה שלנו יוביל ליצירת דור חדש של מפעלים חכמים אשר מאמצים שימושי IoT – ‘אינטרנט של הדברים’ מזווית תעשייתית.

למידע נוסף והגשת מועמדות לתכנית המפתחים של Airobotics – לחצו כאן.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים