משחק מובייל חדש ל”חיות הפלא והיכן למצוא אותן”

עם יציאת הסרט החדש בכיכובו של אדי רדמיין (Eddie Redmayne) “חיות הפלא והיכן למצוא אותן” (Fantastic Beasts and Where to Find Them), המתרחש בעולם של ספרי “הארי פוטר” (Harry Potter) מבית היוצר של ג’יי קיי רולינג (J.K. Rowling), שחררה חברת האחים וורנר (Warner Bros.) משחק מובייל חדש המבוסס על הסרט.

המשחק, אשר פותח על ידי חברת Mediatonic, נקרא Fantastic Beasts: Cases from the Wizarding World, או Cases בקיצור, והוא משחק חפצים חבויים (Hidden Objects). ב-Cases אנו משחקים חוקרים זוטרים שזה עתה גויסו למשרד הקסם, למחלקה שעוסקת בחיות קסומות.

במהלך המשחק על השחקנים לחקור מקרים מסתוריים שונים בהם יש חשד למעורבות של חיות קסומות. כבכל משחק חפצים חבויים, נצטרך למצוא חפצים שנמצאים על מסך עמוס בפרטים, בזמן מוגבל. חלק מאותם חפצים יהיו ראיות, שאותן צריך לבחון לעומק, תוך שימוש בכל מיני קסמים. מכל ראיה אפשר ללמוד בסופו של דבר מאפיין כלשהו על חיה קסומה, ולבסוף יש להצליב בין המידע שבידינו לבין מספר חיות, כדי לגלות מי החיה ה”אשמה”.

משחק המובייל של Fantastic Beasts

מכיוון שהמשחק מתרחש באנגליה ולא בניו-יורק, בדומה לספרים ולא לסרט החדש, מעריצי “הארי פוטר” ותיקים יזהו הרבה מהמיקומים והחפצים שבמשחק. Cases הוא משחק חינמי לחלוטין, אך כברוב משחקי המובייל יש בו תהליכים שמוגבלים בזמן או בשימוש באנרגיה, תהליכים שניתן לזרז על ידי יהלומים, שעולים כסף אמיתי.

Fantastic Beasts: Cases from the Wizarding World זמין למכשירי אנדרואיד בגרסה 4.2 ומעלה, ולמכשירי אייפון בגרסת iOS 8.0 ומעלה.

להורדה למכשירי אנדרואיד – לחצו כאן

להורדה למכשירי אייפון (iOS) – לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות