רשמי: מכירת ה-OnePlus 3 תופסק לטובת דגם ה-OnePlus 3T החדש

OnePlus 3T OnePlus 3T

סמארטפון הדגל המשודרג בייצורה של וואן פלוס הסינית, OnePlus 3T, ימלא את מקומו של קודמו על גבי מדפי החנויות ברחבי העולם, כאשר מכירתו וייצורו של סמארטפון ה-OnePlus 3 תופסק באופן מוחלט. כך אישר נציג מטעם יצרנית צמד המכשירים לאתר הטכנולוגיה האמריקאי Android Central.

לדברי החברה, ייצורו של  ה-OnePlus 3 הופסק לאלתר, כך שברגע שייגמר מלאי המכשיר, זה לא יחודש ומכירתו ברחבי העולם תופסק באופן סופי, כאשר את מקומו יתפוס כמובן ה-OnePlus 3T המשודרג. באמצעות צעד זה, תתמקד היצרנית במכשיר דגל אחד ויחיד ולא תאפשר למשתמשים לבחור האם לקחת את ה-OP3 הסטנדרטי או שמא לבחור ב-OP3T המשופר ולשלם עבורו, לכל הפחות, כ-160 שקלים יותר. אף שוואן פלוס לא ציינה זאת, ייתכן כי אנו עומדים בפני שגרה בה תשיק זו כל חצי שנה מכשיר דגל חדש.

לצד הדברים הללו, מסרה היצרנית כי בעליהם של צמד הסמארטפונים הנ”ל יזכו לקבל את העדכון למערכת ההפעלה החדשה אנדרואיד 7.0 נוגט יחדיו, שכן זו מציינת כי הם מהווים עבורה ל”שתי גרסאות שונות עבור אותו הסמארטפון“. מועד שחרור עדכון הגרסה, על פי הודעת החברה, יהיה במהלך חודש דצמבר הקרוב.

עוד תקדים את העדכון המלא בחינת אנדרואיד 7 במסגרת גרסת בטא שתופץ כבר החודש בקרב משתמשי OnePlus 3. רוכשיו המאושרים של ה-OnePlus 3T, עם זאת, לא יזכו לקבל את גרסת הבטא ויאלצו להמתין בסבלנות לחודש הבא בו יקבלו את העדכון המלא דרך האוויר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים