שמועה: Galaxy S8 יציע למשתמשיו נפח אחסון פנימי מקסימלי בסך 256GB

קונספט למכשיר הדגל Galaxy S8 (מקור: Steel Drake, אתר Behance.net) קונספט למכשיר הדגל Galaxy S8 (מקור: Steel Drake, אתר Behance.net)

בשבועות האחרונים נרגעו הרוחות ברשת בעניין ספינת הדגל הבאה בייצור ענקית המובייל הדרום קוריאנית, סמסונג, שצפויה להיקרא בשם המסחרי Galaxy S8, כאשר כמות השמועות והדיווחים בעניינה פחתו באופן משמעותי. כעת, חודשים ספורים לפני מועד ההכרזה הצפוי, מתחדשת חרושת השמועות עם שמועה חדשה שמביא אלינו אתר TechTastic, במוסרו כי ה-Galaxy S8 של סמסונג יביא למשתמשיו רכיב אחסון פנימי בנפח מקסימלי של 256 גיגה-בייט. 

במקרה שאכן יהיה זה המצב, מגיע צעד זה לאחר שמתחרתה הנצחית של הענקית הדרום-קוריאנית, אפל, ביצעה מהלך זהה עם השקתו של דור האייפונים האחרון, iPhone 7. סדרה זו, כידוע, מביאה עימה שלוש וריאציות אחסון: 32, 128 או 256 גיגה-בייט וזאת כמובן ללא שילובו של חריץ עבור הרחבת הזיכרון.

הצצה לאחור

גם במקרה שתבחר סמסונג להגדיל את נפח האחסון המקסימלי בסדרת הדגל הבאה שלה עד ל-256GB, אנו מעריכים ומקווים מאוד כי חריץ ה-MicroSD ישאר ללא כל שינוי, שכן אחרת עשויים רבים ממעריצי היצרנית להתאכזב כפי שהתרחש עם השקת הגלקסי S6 לפני למעלה משנה וחצי.

בשלב הנוכחי טרם ידועים כלל הפרטים אודות מכשירי סדרת הגלקסי אס 8, אך על פי דיווחים קודמים צפויים אלה להגיע בשתי גרסאות שונות -עם מסכים בגודל 5.1 ו-5.5 אינץ’, תוך שהן משלבות שינויי עיצוב משמעותיים בהשוואה לדור הקודם. בראש רשימת השינויים אנו צפויים לראות מסך נטול שוליים אמיתי וכן חיישן ביומטרי שיוטמע מתחת לפני שטח המסך וימנע את הצורך בשימוש בכפתור בית פיזי. עבור ביצועים מן השורה הראשונה יתייצבו, ככל הנראה, מערכות השבבים Exynos 8895 ו-Snapdragon 835, יחד עם זיכרון RAM בנפח מקסימלי של 6GB.

השוואת מפרטים