שמועה: אפל תשלב מצלמה בעלת יכולות צילום תלת מימד ב-iPhone 8

אייפון 7 פלוס (תמונה: Apple) אייפון 7 פלוס (תמונה: Apple)

חרושת השמועות אודות סדרת מכשירי הדגל הבאה של אפל, iPhone 8 (שעשויה להפוך רשמית לצד סדרה נוספת בשם iPhone 7S), ממשיכה להתגבר בכל יום שחולף. ימים ספורים לאחר פרסום הערכותיו של אנליסט המובייל הבכיר מינג-צ’י קאו בנושא זה, מפרסם המגזין הקוריאני Korea Economic Daily דיווח בנושא זה החושף פרטים חדשים אודות יכולות הצילום של דור הסמארטפונים הבא מבית אפל.

על פי דברי המגזין, אפל בוחנת בימים אלו את האופציה לשלב ב-iPhone 8 מערך צילום כפול ייחודי במינו שיוכל לקלוט תמונות 3D (תלת-מימד). את העבודה על פרוייקט זה מבצעת אפל יחד עם חטיבת LG Innotek השייכת לענקית הטכנולוגיה הדרום קוריאנית LG. נכון לרגעים אלו נמסר כי הענקית מקופרטינו “לומדת” כיצד לממש את טכנולוגיית הצילום ב-3D שבפיתוחה על גבי חיישני צילום שבייצור חטיבת Innotek.

אייפון 7 פלוס (תמונה: Apple)
אייפון 7 פלוס (תמונה: Apple)

במקרה שיתברר הדיווח כנכון, לא ברור האם אפל תאפשר למשתמשים לבצע שימוש במערך הצילום הכפול על מנת לצלם תמונות בתלת מימד או שמא תבצע במערך זה שימוש עבור מיפוי מבנים, פיצ’ר עליו אנו שומעים כי זו עובדת מזה זמן רב.

לצד ה-iPhone 8, שיהווה לדגם הפרימיום המתקדם ביותר מבין כלל מכשירי האייפון שייחשפו ב-2017, כך על פי הערכותיו האחרונות של האנליסט מינג-צ’י קאו, תציג אפל שני מכשירים נוספים בשם iPhone 7S ו-iPhone 7S Plus, שיהוו לממשיכי הדרך הישירים לסדרת אייפון 7 הנוכחית.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים