איי-פֹּה: החל מיום שישי תשווק iDigital את ה-iPad 2 בישראל באופן רשמי

רק בדצמבר הגיע האייפד הראשון לארץ הקודש, באיחור "קטן" של 9 חודשים. עתה, חודשיים בלבד אחרי ההכרזה על יורשו, ה-iPad 2, עושה המכשיר הנחשק האחרון מבית אפל עלייה, ויימכר על ידי iDigital אשר תשווק אותו גם דרך חנויות כגון אופיס דיפו וביג בוקס, בשני הצבעים ובכל הדגמים:

  • דגם 16GB Wi-Fi יימכר ב-2,149 שקלים;
  • דגם 32GB Wi-Fi יימכר ב-2,549 שקלים;
  • דגם 64GB Wi-Fi יימכר ב-2,999 שקלים;
  • דגם 16GB Wi-Fi+3G יימכר ב-2,799 שקלים;
  • דגם 32GB Wi-Fi+3G יימכר ב-3,199 שקלים;
  • דגם 64GB Wi-Fi+3G יימכר ב-3,649 שקלים.

המחירים הנ"ל הם יותר זולים ממחירי ההשקה של האייפד הראשון והזולים ביותר באירופה. כמו כן, איידיגיטל מוכרים מגוון אביזרים תואמים לאייפד 2 כגון ה-Smart Cover מבית אפל (גרסת הבד- 249 ש"ח , גרסת העור- 399 ש"ח) וה-Apple Digital AV אשר מאפשר חיבור של המכשיר לטלוויזית HD, אשר עלותו תהיה 219 ש"ח.

בנוסף לשיווק עצמו באיידיגיטל, השיווק דרך אופיס דיפו יהיה בכ-25 נקודות מכירה בארץ יודגמו וימכרו האייפדים ע"י נציגי שירות שהוכשרו על ידי אפל.

קצת מידע על האייפד 2, למי שלא זוכר:

האייפד מגיע בשני צבעים – שחור ולבן – כאשר כל אחד קיים ב-6 דגמים שונים: 16GB, 32GB ו-64GB, בגגרסאות סלולריות ולא-סלולריות (WiFi בלבד); לאייפד מצלמה קדמית לשיחות וידאו ומצלמה אחורית לצילום סטילס ווידאו באיכות 720p. כמו כן, הוא מגיע עם תוכנת PhotoBooth וניתן לרכוש עבורו את אפליקציית GargeBand תמורת $4.99; המעבד שלו הינו A5 כפול ליבה והמאיץ הגרפי חזק פי 9 מזה של האייפד הקודם.

דברי ערן תור, מנכ"ל iDigital: "למעלה מ- 30 אלף אייפדים מהדור הקודם נמכרו מאז השקתם בארץ לפני 4 חודשים, נתון מרשים שמצביע על אחוז החדירה הגבוה ביותר באירופה ביחס לגודל האוכלוסייה. אנו בטוחים שההצלחה תמשיך ותתעצם עם השקת iPad 2 בישראל".

כידוע, ה- iPad שינה את אופן צריכת התוכן הדיגיטלי ללא היכר, גופי המדיה המובילים בארץ ובעולם עוברים מהפכה של ממש, כמו גם חברות עסקיות העושות שימוש במוצר ככלי עבודה יעיל ואפקטיבי. מגמה זו תמשיך ותתרחב בישראל, לא רק בתחום העסקי, אלא גם בתחומים נוספים, כגון- רפואה וחינוך.

תור הוסיף כי "אנו צופים גידול של כ- 50% בקצב המכירות בשנה הראשונה, בהשוואה למכירות של מוצרי הדור הראשון. הגידול יושפע כאמור הן מהביקושים מהמגזר הפרטי והן ממגמת החדרת המוצר לתהליכי עבודה ושירות במגזר העסקי. iDigital משקיעה משאבים ניכרים לתמיכה במגמה זו, באמצעות מערך הכשרה מקצועי שפועל מחנויות הרשת ומציע הדרכה בהטמעת פתרונות אפל לעסקים ויישומם בתוך הארגון".

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות