-פרסומת-

מונית Gett (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

חברת Gett הישראלית מקבלת הלוואה של 100 מיליון דולר מהבנק הגדול ברוסיה
| יום חמישי, 1 בדצמבר 2016, 14:03 | כלכלי, סטארטאפים

אפליקציית Gett הודיעה על השלמת סבב גיוס מהבנק הגדול ברוסיה, זברבנק, מה שעמיד את סך כל הגיוסים של החברה על 640 מיליון דולר. חשוב להדגיש כי לא מדובר על סבב גיוס רגיל, אלא על הלוואה שהעניק הבנק לחברת Gett למשך שבע שנים. יש לציין כי זוהי הפעם הראשונה בה הבנק מעמיד אשראי בסדר גודל שכזה לחברה כלשהי וזהו בעצם פועל יוצא של הקשרים ההדוקים שיש ל-Gett עם זברבנק.

כספי הגיוס ישמשו את החברה להמשך התרחבות לשווקים נוספים ברחבי העולם, ולצד זאת לצורך חיזוק ההתבססותה בשווקים בהם היא כבר פועלת. מעבר לכך, נמסר כי הכספים יופנו גם לרכישות של חברות אחרות שיכולות לסייע ל-Gett לשפר את שירותיה השונים.

גיוס זה מצטרף לגיוס העצום הקודם של החברה בו קיבלה השקעה של 300 מיליון דולר מחברת פולקסווגן. בגיוס הקודם נחשף כי כספי הגיוס יועמדו לשם פיתוח רכב אוטונומי שבין היתר יתחרה בפרויקט הרכב האוטונומי של “יריבתה” Uber. ניתן להניח כי 100 מיליוני הדולרים הנוספים שהתקבלו בגיוס הנוכחי ישמשו גם כן לשם קידום פרויקט הרכב האוטונומי.

שחר וייסר, מייסד ומנכ”ל Gett מסר:

Gett אשר חתמה לפני כמה חודשים על שיתוף פעולה אסטרטגי עם קבוצת פולקסווגן, יצרן המכוניות המוביל בעולם, כעת ממשיכה עם שיתוף פעולה אסטרטגי פיננסי עם הבנק המוביל ברוסיה. בעזרת שותפויות אלו Gett תוכל לחזק את מעמדה כשחקן מוביל בתחומה באירופה.

חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אורי אליאבייב, עורך מדורי סטארטאפים ואפליקציות
uri@gadgety.co.il
בוגר יחידה מודיעינית ובעל ניסיון ב-QA (הבאגים נמשכים אליו). חייב לנסות כל אפליקציה חדשה שיוצאת ומת על סטארטאפים ישראלים. לקינוח - חובב ביליארד מושבע.
סלולרי: Samsung Galaxy S3 | מחשב: Windows 8
תגובות לכתבה
  • dortal tal

    גט יוצרת מצב של סיכון ענף המוניות
    מצחיק שעכשיו היא נותנת להם פרנסה ומחר לא רק שתקח להם את הפרנסה תקח את כל הענף ותמסמס אותו

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות