החל משבוע הבא: Ubisoft תחלק את Assassin's Creed III במתנה

לכבוד חגיגות 30 שנה להווסדה של חברת המשחקים יוביסופט (Ubisoft), ענקית המשחקים הצרפתית מחלקת משחק אחר במתנה בכל חודש, עד סוף השנה. כעת ידוע לנו שבדצמבר המשחק שינתן בחינם לשחקנים הוא Assassin's Creed III, שייפתח להורדה ב-7 לחודש.

סדרת Assassin's Creed היא מסדרות המשחקים הבולטות ביותר של יוביסופט. במשחקים אלו השחקנים מגלמים דמויות של מתנקשים בתקופות שונות מההיסטוריה, בערים חשובות ומפורסמות, ומשתתפים במאבק עתיק-יומין בין ארגון המתנקשים לארגון הטמפלרים.

ב-Assassin's Creed III, המשחק השלישי בסדרה המרכזית, אנו מגלמים את קונור (Connor): מתנקש חצי-בריטי חצי-אינדיאני, המוצא עצמו משתתף במלחמת העצמאות של ארצות הברית בסוף המאה ה-18. המשחק לוקח אותנו לניו יורק ובוסטון בתחילת דרכן, ומציג גם את הטבע הגדול והעשיר ביותר שנראה עד אותו הזמן בסדרה. מלבד משימות התנקשות והתגנבות, קונור יודע גם לצוד, ולטפס על צמרות העצים הגבוהים ביותר, מה שקודמיו לא יכלו לעשות.

Assassin's Creed III הוא גם המשחק החותם ומסיים את סיפורו של דזמונד מיילס (Desmond Miles), הצאצא המשותף של כל המתנקשים ששיחקנו עד לאותו רגע, שחווה את חייהם של אבות אבותיו דרך מכשיר מיוחד שנקרא "אנימוס" (Animus).

המשחק מצטרף לחגיגת המתנות של Ubisoft, שחותמת את שנת המתנות שלה עם 30 ימים של מתנות: במשלך חודש, החברה פותחת מתנה חדשה מדי יום עבור הגיימרים. המתנות נעות החל מפריטי גרפיקה כמו פוסטרים, עבור במשחקים לסמארטפון כמו ריימן, וכלה במשחקים גדולים ומלאים.

Assassin's Creed III יהיה זמין בחינם מה-7 לדצמבר לבעלי חשבון Uplay, שניתן לפתוח בחינם. את המשחק יש להוריד דרך חנות Uplay המקוונת: לחצו כאן למעבר לאתר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות