אלי וג'ואל חוזרים: The Last of Us 2 הוכרז רשמית

| יום ראשון, 4 בדצמבר 2016, 09:15 | משחקים

אחד המשחקים המשובחים של השנים האחרונות, The Last of Us, זוכה סוף סוף להמשך. משחק ההמשך ייקרא The Last of Us Part II. ההכרזה על המשחק החדש, מאת המפתחת Naughty Dog, לוותה בטריילר חשיפה המציג את המנוע המשופר של המשחק.

הפרט המהותי ביותר שנחשף בטריילר הינו שובם של ג'ואל (Joel) ואלי (Ellie), הדמויות הראשיות מהמשחק הקודם. ג'ואל יחזור לגלם את האפוטרופוס של אלי, שעתה התבגרה מעט. אנו פוגשים את ג'ואל ואלי בסצנה משונה מעט: אלי מנגנת על גיטרה במה שנראה כחדר מלא גופות, וג'ואל שואל אותה אם היא מתכננת להמשיך בתוכניתה. על כך אלי משיבה, כי היא מתכננת לחסל "את כולם".

The Last Of Us

ניל דרקמן (Neil Druckmann), המנהל הקריאטיבי של המשחק, הודיע כי המשחק עוד רחוק מסיום. לא נמסר תאריך משוער ליציאה. עם זאת, ניכר כי הצוות ב-Naughty Dog שמח לחשוף את הפרויקט: "קשה לי לתאר לכם כמה זה מספק לומר סוף סוף שאלי וג'ואל חוזרים לעוד הרפתקה אינטנסיבית, מותחת ומרגשת. כמו רבים מכם, יש גם לנו אהבה עמוקה לעולם של The Last of Us ולדמויות שלו".

בנוסף, דרקמן מדווח כי ההחלטה לעבוד על משחק המשך לא התקבלה בקלות ראש, ולמעשה החברה כמעט ויתרה על הרעיון. "בעוד שמשחק המשך נראה כמו המסקנה המתבקשת, זה לא היה המקרה. ידענו שזה צריך להיות סיפור שראוי לספר אותו, ואולי חשוב מזה, סיפור שראוי לג'ואל ואלי. אחרי שהשקענו שנים ברעיונות שונים, וכמעט וויתרנו, סוף סוף גילינו סיפור שהרגיש מיוחד – סיפור שהפך למסע אפי."

מקורות
PlayStation Blog
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות