סלקום במהלך חדש: תאפשר ללקוחות לשלוט על החשבון בזמן אמת

| יום חמישי, 28 באפריל 2011, 09:27 | מפעילות סלולר, מקומי

סלקום, חברת הסלולר הגדולה בישראל, השיקה אתמול מהלך חדש העונה לשם "סלקום 360°", שמטרתו לאפשר ללקוחות לבקר ואף לשלוט על החשבונית החודשית בזמן אמת, וכך בעצם למנוע "הפתעות" בסוף החודש. המהלך החדש, שמזכיר בכמה ממאפייניו את שירות My Orange של המתחרה הכתומה, יבטיח לטענת החברה את שימורם של הלקוחות הקיימים ואת הבאתם של לקוחות חדשים.

במסגרת המהלך, יוצעו ללקוחות החברה מגוון שירותים ותוכניות תעריפים שיסייעו בניהול החשבונית החודשית, עוד לפני שהיא נסגרת. כך, למשל, הוקם "אזור 360" באתר סלקום (גם בגרסת המובייל), בו יוכל הלקוח להתעדכן במצב החשבון שלו, לצפות בהתפלגות החיובים ולקבל מידע נוסף על החשבון. בנוסף, באזור זה תימצא גם מערכת ניהול התראות ב-SMS, באמצעותה יוכל הלקוח להגדיר באילו מצבים של שינויי חשבון תישלח הודעת SMS ישירות לנייד שלו (למשל, בעת ניצול של 75% מחבילת הגלישה או הדקות שבחבילה), כמו שבין כה מחויבות חברות הסלולר לעשות.

כמו כן, תציע סלקום תכניות כגון "המסלול הקבוע", בו ניתן להגדיר מסגרת קבועה לחשבון החודשי ובכך בעצם להגביל את השימוש במכשיר מראש – בשיחות, בהודעות ובצריכת תוכן, כאשר חבילת גלישה בנפח 10MB תינתן ללא תשלום. תכנית נוספת שמציעה סלקום היא חבילת "לדבר בלי חשבון", במסגרתה יינתנו 4,000 דקות שיחה בתוך רשת סלקום בתשלום חודשי של 69 שקלים. את החבילה, כמובן, ניתן לרכוש בנפרד ולהוסיפה לכל תכנית תעריפים אחרת.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות