חברת פרטנר מכריזה על השקת שירות טלוויזיה רב-ערוצית בשנה הבאה

| יום רביעי, 14 בדצמבר 2016, 13:38 | בידור ופנאי, טלוויזיות

חברת פרטנר מגיבה למהלכיה האחרונים של סלקום בתחום הטלוויזיה ומודיעה על השקה מתוכננת של טלוויזיה רב-ערוצית במהלך החציון הראשון של 2017. השירות החדש של פרטנר יתבסס על פלטפורמת Android TV הלא כל-כך פופולרית, אולם בחברה מבטיחים חווית צפיה עשירה ומתקדמת, תוך התאמה בזמן אמת להרגלי הצפיה המשתנים. "מדובר בטכנולוגיה המתקדמת ביותר שיש היום בתחום התוכן והטלוויזיה הביתית. בקרוב, גם ישראל תהיה על מפת החדשנות של Android TV", ציין מנכ"ל החברה איציק בנבנישתי.

שירותי הטלוויזיה החדשים של פרטנר יימסרו ללקוחות החברה בדמותו של ממיר דיגיטלי אותו ניתן יהיה לחבר למכשירי הטלוויזיה הקיימים בבית הלקוח. בכך, מבטיחה פרטנר גם מעין שדרוג של טלוויזיות פשוטות לכאלו עם יכולות של טלוויזיות חכמות. "הטלוויזיה של פרטנר תשלב חווית צפייה המותאמת להרגלים החדשים, עם יכולות מעבר לעולם הפתוח של האינטרנט ולשלל האפליקציות והתכנים של Google Play Store", מציינים בחברה. כלומר, מעבר לצפייה בערוצי הטלוויזיה המוכרים, יוכלו הלקוחות להפעיל על הטלוויזיה שלהם גם משחקים ואפליקציות אחרות.

ממשק המשתמש של הטלוויזיה מבית פרטנר לא יהיה זה המוכר של אנדרואיד TV כפי שהציגה אותו גוגל. לטענתה של פרטנר, בחודשים האחרונים בנתה החברה בשיתוף מומחים מהארץ ומהעולם את ממשק המשתמש האידיאלי, שהותאם במיוחד לצופה הישראלי. ניתן לשער שהממיר אותו תספק פרטנר ללקוחותיה יגיע עם שלט-רחוק מיוחד שיאפשר ניווט קל ומהיר בין התפריטים, ואולי גם עם אפליקציה נלווית למכשיר הסמארטפון במטרה להזרים תכנים במהירות בין שני המכשירים, כפי שקורה למשל עם אפליקציית YouTube בטלוויזיות החכמות.

פרטנר לא מסרה מחירים משוערים או פרטים נוספים על תכניות ההשכרה של הממירים, וזאת ככל הנראה בשל הצורך שלה בתגובה מהירה למהלכים שביצעה לאחרונה המתחרה הגדולה סלקום, שהביאה את שירות סלקום TV המשודרג ל-Apple TV בעלות חודשית של 99 שקלים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות