תוכניות אמזון פריים וידאו

יותר זול מנטפליקס: שירות הוידאו Prime Video של אמזון מגיע לישראל

בעוד שאמזון (Amazon) מוכרת לנו בעיקר כשוק וירטואלי, מדובר למעשה במעצמת מדיה רחבת יריעה. אחד משרותיה האטרקטיביים ביותר הוא Amazon Prime Video, שירות צפיה ישירה המאפשר, בדומה לנטפליקס (Netflix), לראות סדרות וסרטים באופן חוקי דרך הדפדפן ומכשירי המובייל, תמורת תשלום חודשי במחיר שווה לכל נפש.

לאחר תקופה ארוכה בה שרותי Amazon Prime Video היו מוגבלים לאזורים מאד ספציפים, החליטה אמזון להפוך גם את השירות הזה לגלובאלי, ולהפיץ את התכנים שלה במעל 200 מדינות, ישראל ביניהן.

השירות מספק גישה לספריה ענקית של סרטים וסדרות, ביניהן סדרות מקור זוכות פרסים של אמזון כמו "טרנספרנט" (Transparent), בה אב המשפחה עובר תהליך שינוי מין; "מוצארט בג'ונגל" (Mozart in the Jungle), קומדיה על מעללי תזמורת בניו יורק; ו"האיש במצודה הרמה" (The Man in the High Castle), סדרה דרמה המתרחשת במציאות בה בעלות הברית הפסידו במלחמת העולם השניה, וארצות הברית חולקה בין גרמניה הנאצית לבין יפן.

בתכנים האלה ניתן לצפות בדפדפן במחשב האישי, מכשירי מובייל ובטלויזיות חכמות. ספציפית באפליקציות המובייל ניתן גם להוריד את התכנים, כדי לצפות בהם ללא חיבור לרשת.

במדינות בהן Amazon Prime היה זמין ללא שרותי הוידאו, ניתן יהיה כעת לצפות גם בתכנים. בישראל עוד אין גישה לשירות המלא של Amazon Prime, אך את שרותי הוידאו ניתן לרכוש בנפרד, במחיר היכרות של 2.99 דולרים לחודש למשך שישה חודשים, מחיר שיעלה ל-5.99 דולרים לאחר מכן באופן קבוע.

לעמוד המידע וההרשמה לשירות

מקורות
Amazon
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות