מריו מגיע למכשירים הניידים: נינטנדו משיקה את Super Mario Run
| יום חמישי, 15 בדצמבר 2016, 15:03 | אפליקציות, משחקים

Super Mario Run, המשחק החדש ביותר בסדרת “סופר מריו” המפורסמת, מגיע היום למכשירי iOS. הגרסה לאנדרואיד תגיע רק במהלך 2017. המשחק משתייך לסוגת ה-Runners, משחקים שבהם הדמות שלנו רצה באופן אוטומטי לכיוון מסויים, ועלינו רק להשפיע על המסלול עם קפיצה או שינוי נתיב.

רוב המשחקים המוכרים בז’אנר, כמו Temple Run, הם תלת מימדיים – ואילו Mario Run הוא משחק דו מימדי, אותו אנו רואים ממבט צד כמו במשחקי מריו הקלאסיים.

ניתן להוריד הדגמה קצרה של המשחק בחינם, אך כדי לגשת לתוכן המלא נינטנדו דורשת תשלום חד פעמי של עשרה דולרים. תמורת סכום זה תקבלו גישה לשלושה מצבי משחק:

  • מצב World Tour, בו יש לצלוח שישה עולמות כדי להציל את הנסיכה Peach.
  • מצב Toad Rally בו ניתן להתחרות מול חברינו ולבצע פעלולים.
  • מצב Kingdom Builder בו אנו יכולים לעצב את הממלכה שלנו, ולפתוח תוכן נוסף עם מטבעות שהרווחנו לאורך המשחק.

נראה כי נינטנדו מודאגת שהשחקנים יפנו להוריד את המשחק המלא באופן לא חוקי, והכניסה למשחק מנגנון אנטי-פיראטיות: חובה להיות מחוברים בכל עת לאינטרנט על מנת לשחק. למרבה הצער, המשמעות של מנגנון זה היא שאם תגיעו לאיזורים בהם הקליטה משובשת, ייתכן ולא תוכלו להמשיך במשחק.

זו הפעם הראשונה שבה נינטנדו משחררת משחק מריו למכשירים הניידים, ואחת הפעמים הבודדות, עד כה, בהן נינטנדו פיתחה משחק כלשהו לפלטפורמה שאינה בבעלותה. המשחק נועד להכיר את מריו לקהלים חדשים, ונינטנדו מקווה כי בכך תמשוך שחקנים לקנות עוד תכנים ואף מכשירים של נינטנדו.

המשחק Super Mario RUN יחל להגיע למשתמשי מכשירים מבוססי iOS היום (15.12) בהדרגה – ניתן להירשם לקבלת התראה דרך חנות האפליקציות של אפל כאשר המשחק יהיה זמין להורדה.

לעמוד המשחק בחנות אפל – לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות