שני מכשירי HTC נוספים דלפו לרשת: Kingdom ו-Rider

רק אתמול נחשף לראשונה מכשיר חדש מבית HTC וכעת מודלפים לרשת שניים נוספים: Kingdom (“מלכוּת”) ו-Rider (“רוכב”), שיצטרפו ל-Doubleshot שנחשף אתמול ול-Prime ו-Ignite מבוססי Windows Phone 7 שנחשפו בחודש שעבר.
.
HTC Kingdom יצוייד במסך ברזולוציית qHD (זאת אומרת – 540 על 960 פיקסלים) בגודל 4.3 אינץ’ ככל הנראה, בדומה ל-Sensation ול-EVO 3D. בתמונה המודלפת ניתן לראות את המכשיר כשהוא מריץ אפליקציית ספרים מסוימת, בנוסף לבאר העליון שמסגיר את מערכת ההפעלה אנדרואיד. HTC Rider, לעומתו, מציג בתחתית ארבעה מקשים פיזיים, בדומה לאלו הנמצאים ב-EVO 3D וכן פאנל אחורי בצבע אדום, אך סביר להניח כי מדובר בכיסוי מגן נשלף שלא קשור לתצורתו של המכשיר. מערכת ההפעלה כפי שניתן לראות, גם כן אנדרואיד.

פרטים נוספים ולא פחות חשובים על שני המכשירים כמו המעבד וערכת השבבים, עוד לא ידועים – אבל בכל זאת ניתן לשער כי בכולם נוכל למצוא מעבדים בעלי תדר שעון של 1GHz לפחות (וייתכן שאף כפולי ליבה) וכן את ממשק Sense בגרסה 3.

עדכון (21:40) – מקורות ברשת טוענים כי בעת שיווקו, לא ייקרא המכשיר Doubleshot, אלא MyTouch 4G Slide וש-HTC Rider הוא בעצם גרסת ה-GSM של מכשיר ה-EVO 3D, בעבור השוק האירופאי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים