משחק סופר מריו RUN

יותר מפוקימון גו: אלו נתוני ההתקנות והמכירות הראשוניים ל-Super Mario Run

משחק המובייל החדש של נינטנדו, Super Mario Run, החל להגיע למשתמשי האייפון ביום חמישי האחרון לאחר המתנה ארוכה מאז נחשף לראשונה באירוע ההכרזה על סדרת האייפון 7 של אפל בחודש ספטמבר. ימים בודדים לאחר השקתו, החלו להגיע הערכות מטעם חברות המנטרות את שוק ההתקנות וההכנסות של אפליקציות מובייל, לפיהן זוכה המשחק החדש להצלחה גדולה למדי.

על פי המידע שמספקת חברת SensorTower, זכה המשחק Super Mario Run ל-5 מיליון הורדות ב-24 השעות הראשונות שלאחר השקתו. נתון מרשים יותר מספקת חברת App Annie, המעריכה כי 10 מיליון הורדות התבצעו למשחק ומוסיפה כי טרם השקתו הרשמית, זכה סופר מריו ראן ל-20 מיליון הרשמות מוקדמות.

ב-SnesorTower הגדילו לעשות והוסיפו השוואה בין כמות ההתקנות של Super Mario Run ביומו הראשון לאלו של שני משחקים מצליחים אחרים, הם “פוקימון גו”, שזכה לפיה ל-1.8 מיליון התקנות ביום הראשון ו-Clash Royal, שזכה ל-991 אלף התקנות ביומו הראשון. יש לזכור כי ההשוואה בין המשחקים אינה מדוייקת. בעוד Super Mario Run זכה להשקה רחבת היקף ב-151 מדינות, פוקימון גו הושק בזמנו במספר מצומצם למדי של מדינות (ורק לאחרונה הגיע באופן רשמי לישראל).

השוואה בין כמו הורדות סופר מריו ומשחקים נוספים

אף המרחק הגדול למדי בהערכות הנוגעות להורדות בין שתי החברות, דווקא נתוני ההכנסות של השתיים דומים למדי. SensorTower מעריכה כי הכנסותיה של נינטנדו ב-24 השעות הראשונות עמדו על כ-5 מיליון דולרים, בעוד ב-App Annie טוענים ל-4 מיליון דולרים “בלבד”.

ב-SensorTower מציינים כי ההכנסות של נינטנדו מסופר מריו ביום הראשון עקפו את אלו של פוקימון גו בכ-19%, דבר שהתאפשר בזכות ההפצה רחבת ההיקף והעלות הגבוהה (9.99 דולר) של רכישת כלל השלבים באפליקציה. העליה בהכנסות צפויה להתמתן ככל שיחלוף הזמן על פי App Annie, זאת מאחר שלפחות בשלב זה לא מציעה נינטנדו רכישות נוספות בתוך המשחק. עם זאת, האפליקציה טרם הושקה עבור פלטפורמת אנדרואיד, זו צפויה להזניק מחדש את המכירות של המשחק.

בינתיים, זוכה סופר מריו ראן להצלחה בחנויות האפליקציות של אפל סביב העולם, כאשר הוא ממוקם במקום הראשון בקטגוריות האפליקציות בחינם והאפליקציות המכניסות ביותר בעשרות מדינות סביב העולם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות