מתוך "רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים" (תמונה באדיבות פורום פילם)

שובר קופות: “רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים” הכניס קרוב ל-300 מיליון דולר בסופ”ש הראשון
| יום ראשון, 18 בדצמבר 2016, 19:40 | בידור ופנאי

רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים” (Rogue One: A Star Wars Story) הוא הסרט החדש של Lucasfilm, והסרט הראשון מסרטי “מלחמת הכוכבים” שלא נוגע ישירות בשושלת הסקייווקרים (Skywalker). כנראה השוליות היחסית של סיפור הסרט היא שגרמה לדיסני (Disney), ש-Lucasfilm בבעלותה, להשקיע פחות משאבים בשיווק שלו, אך השם “מלחמת הכוכבים” מספיק בשביל שהקהל יבוא.

המוני מעריצים נהרו לבתי הקולנוע בסוף השבוע, והכניסו לדיסני 290.5 מיליון דולר על הכרטיסים, 155 מיליון מתוכם בארצות הברית. זוהי הפתיחה השניה בגודלה בדצמבר בכל הזמנים.

הפתיחה הגדולה ביותר בדצמבר הייתה, באופן לא מפתיע, של “פרק 7: הכוח מתעורר” (Episode VII: The Force Awakens), הסרט השביעי בסאגה המרכזית של “מלחמת הכוכבים”, שהכניס מעל חצי מיליארד דולר בעולם כולו, וקבע את הפתיחה הגדולה ביותר בכל הזמנים ברוב המכריע של הקטגוריות בה הוא נמדד. הוא גם הסרט השלישי המכניס ביותר אי פעם אחרי “אווטאר” (Avatar) ו”טיטאניק” (Titanic), או הראשון, אם מסתכלים על ארצות הברית בלבד.

דיסני רכשה את Lucasfilm בסכום של 4 מיליארד דולר, רכישה מוצלחת אם נסתכל על ההכנסות, וזה רק ממכירות כרטיסים, בלי לספור את הררי המוצרים הנלווים למותג. עם פתיחה כה חזקה וביקורות מהללות (גם אם כאן, בגאדג’טי, הרגשנו קצת אחרת), הביצועים של “רוג אחת” בקופות צפויים להיות מצוינים.

מקורות
Variety
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות