חיישני טביעות אצבע ב-Galaxy S7, Huawei P9 ו-LG G5

חיישני טביעות אצבע ב-Galaxy S7, Huawei P9 ו-LG G5

שמועה: קורא טביעות האצבע ב-Galaxy S8 ימוקם בגבו

מכשירי סדרת הדגל הבאה בייצורה של סמסונג, היא Galaxy S8, עשויים להביא עימם חיישן ביומטרי לזיהוי טביעת האצבע הממוקם בחלקם האחורי, כך על פי שמועה חדשה שמקורה במולדת היצרנית, דרום קוריאה, ובניגוד מוחלט לכלל הדיווחים שהתקבלו בנושא זה במהלך החודשים האחרונים.

לטענת השמועה, סמסונג אכן תשלב קורא טביעות אצבע אופטי במכשירי הגלקסי S8, אם כי בניגוד להערכות הראשוניות אשר העידו על כך שזה ימוקם מתחת למסך המכשיר, מציינת זו כי החיישן ימוקם בגבו, בעוד שמעליו נמצא את מערך הצילום הראשי. עוד עולה כי קורא טביעות האצבע לא יהיה אמצעי הזיהוי הביומטרי היחיד בגלקסי אס 8, אלא זה יצוות יחד עם סורק קשתית (Iris Scanner) שככל הנראה יימצא בסמוך למצלמת הסלפי.

הצצה לאחור
סורק הקשתית שיגיע יחד עם ה-Galaxy S8, כך נמסר, אמנם יהיה דומה בתצורתו לזה שנמצא ב-Galaxy Note 7, אך בד בבד הוא גם יציע ביצועים מהירים ומדוייקים יותר. נוסף על הדברים הללו, מוסר מקור השמועה כי סמסונג אכן תיפטר מכפתור הבית הפיזי עבור דור מכשירי הדגל הבא שלה, זאת לטובת שילובו של מסך שמסביבו שוליים דקיקים ביותר, זאת בדומה למגמה המתגברת בעולם המובייל וכפי שהעידו דיווחים קודמים בנושא.

על ה-Galaxy S8 צפויה סמסונג להכריז במסגרת תערוכת MWC 2017 שתחל ב-27 לפברואר, אך על פי חלק מן הדיווחים שיחרורו עשוי להדחות עד לחודש אפריל הקרוב.

מקורות
Sam Mobile
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות