שיחות וידאו קבוצתיות מגיעות לפייסבוק מסנג'ר

פייסבוק הודיעה על עדכון משמעותי לאפליקציית המסנג'ר שלה, וכעת תאפשר למשתמשים לבצע שיחות וידאו קבוצתיות עם מספר משתמשים. היכולת החדשה זמינה כבר עכשיו לכל המשתמשים ברחבי העולם ובשלב זה תתאפשר רק בגרסת המובייל של השירות (אנדרואיד ו-iOS).

כל שיש לעשות בכדי ליצור את שיחת הוידאו הקבוצתית הוא לפתוח צ'אט חדש ולאחר מכן להקיש על אייקון הוידיאו בפינה הימנית העליונה של המסך. ברגע זה תוכלו להזמין חברים נוספים, כאשר המגבלה היא עד לשישה דוברים סה"כ. חשוב להדגיש כי על אף מגבלת הדוברים, הצ'אט עצמו יכול להכיל חמישים איש בסה"כ, שעדיין יכולים להגיב בהודעות טקסט, אימוג'ים וכו'.

ניתן, כמובן, להתחיל שיחת וידאו גם בצ'אט קיים ולא לפתוח מחדש קבוצה רק לשם שיחת הועידה. בכדי שתוכלו להזמין אנשים לשיחת וידאו, עליכם להוריד את הגרסה האחרונה של אפליקציית מסנג'ר.

מעבר לאפשרויות השיחה הרגילות, פייסבוק רוצה שלמשתמשים יהיה קצת יותר כיף לדבר עם השני ולכן הוסיפה פילטרים תלת-ממדיים כפי שאנחנו מכירים מסנאפצ'ט. הפיצ'ר החדש הוא פועל יוצא מהרכישה האחרונה של פייסבוק – אפליקציית MSQRD אשר מאפשרת הוספת "מסכות" חיות על פני המשתמש. למרבה הצער, היכולת המדוברת זמינה בשלב זה רק עבור מכשירים מבוססי iOS, כאשר מכשירים מבוססי אנדרואיד יזכו לתמיכה בעתיד.

קשה לדבר על שיחות וידאו קבוצתיות ולא להזכיר את האפליקציה הישראלית Houseparty, מאחוריה עומד רעיון דומה. Houseparty, אשר הפכה פופולרית בקרב בני נוער, נהנית כיום ממיליון משתמשים פעילים אשר מבצעים שיחות באפליקציה. יהיה מעניין לראות כיצד, אם בכלל, כניסתה של פייסבוק לתחום הפעילות הנ"ל תשפיע על החברה הישראלית.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות