מדלגת על CES בלאס וגאס? HTC תקיים אירוע הכרזה ב-12 בינואר

| יום רביעי, 21 בדצמבר 2016, 09:30 | גאדג'טים, טכנולוגיה
תגיות: HTC, HTC Vive

יצרנית הסמארטפונים הטיוואנית HTC החלה להפיץ אתמול (ג’) הזמנות לאירוע הכרזה שיתקיים ביום חמישי, ה-12 בינואר. החברה לא ציינה בהודעתה היכן בדיוק יתקיים האירוע, וסביר שפרטים נוספים אודותיו היא תמסור לעיתונאים במהלך הימים הקרובים.

אירוע ההכרזה המסקרן יתקיים ארבעה ימים לאחר תערוכת האלקטרוניקה CES 2017 (שתיערך בעיר לאס וגאס בין התאריכים 5-8 בינואר), מה שעשוי אולי לרמז על חשיבותו עבור החברה, שכן היא תשיג בכך תשומת לב גדולה בהרבה.

ההזמנה עצמה, כצפוי, לא מכילה יותר מדי פרטים על האירוע: מדובר בתמונה בעלת רקע תכול ועליה הכיתוב ‘for u‘ (“בשבילך”, בתרגום חופשי לעברית), כאשר האות u גדולה משמעותית משאר האלמנטים בתמונה. מה בדיוק זה אומר אנחנו עדיין לא יודעים, וכנראה שנצטרך לחכות שלושה שבועות כדי לגלות. יחד עם זאת נציין שההזמנה מאד הזכירה לנו את הקמפיין הפרסומי HTC You שהשיקה החברה ב-2009 במטרה לקדם את מכירות מכשירי האנדרואיד החדשים שלה בארה”ב.

צפו: אחת מהפרסומות בקמפיין HTC You מ-2009

קרוב לודאי שלאירוע ההכרזה הקרוב של חברת HTC אין כל קשר לאותו קמפיין פרסומי מ-2009, ויכול להיות שאף אין לו קשר לסמארטפונים. בימים אלה נהנים הטיוואנים משיתוף פעולה פורה עם מפתחת המשחקים Valve במסגרתו הגיח לעולם אחד ממוצרי המציאות המדומה המרשימים ביותר – HTC Vive. לא נופתע אם באירוע הקרוב שלה תחשוף HTC מוצר נוסף הקשור לתחום – שכן בחודש ינואר הקרוב תחלוף שנה בדיוק מאז חשפה החברה את Vive Pre – גרסתו הסופית של המוצר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות